2752
2734
عنوان

ختم معراج ویژه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 209587 بازدید | 18622 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز ازمایشی ب عنوان کار اموز یاد میدم توی مدارس هفته ی روز ولی الان ک داشجو هستم درسای ما بیشتر روان شناسیه روانشناسی تفاوت های فردی. روانشناسی عمومی روانشناسی اجتماعی روانشناسی رشد روانشناسی نوشتن روانشناسی بازی .مقدمات مشاوره و راهنمایی .اصول راهنمای و مشاوره
2731
بهارجون عزیزم لطف کردی فکرمی ناهاردخترم گفتم تصمیم بگیره وخودش بپزه خیلی هواس پرته لوبیا شسته گذاشته روگاززیرش روشن نکرده برنج آب کرده نمکش نکرده بهش گفتم هفته ای یه بارنهاردرست کنه خودم دارم سعی میکنم عصبانی نشم شوهرمم زنگ زده به خاطراینجا گوشی برنداشتم میبینی چه دلی پیدا کردم شیرشدم برای خودم اون موضوع هم انجام دادم منتظرجوابم
خدایا بفرس صاحبمون مولامون سرورمون امام زمانم
بهارعزیزم الان شش کاربرداریم ولی هیچ کدومشون صحبت نمی کنن همه دارن به صحبتهای قشنگ شما گوش میدن من ازطرف اونها ودومهمان عزیزازتون تشکرمیکنم ممنونم گلم بازم ازاین حرفهای قشنگ بزن
خدایا بفرس صاحبمون مولامون سرورمون امام زمانم
سلااااااااااااااااااااااااام دوستان خوبید؟؟؟؟؟؟ من اوووومدم ولی خیلی خسته ام امروز...ناهار مهمون داشتیم آشپزی و پذیرایی با من بود.میبینید چقدر خانومم.آره من خودمو دوست دارم دکتر بهار خانم...خخخخخخ... من یه دختر شیرین زبون و شیطون و بامزه و دوست داشتنی ام.... بهار خانم باید روزی چند بار اینو بگیم؟یه تسبیح صبح.یه تسبیح شب؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سحر جون چه عجب....اومدی؟؟؟؟؟دلم برات تنگیده بووووووووووووود فانوس جون چله حدیث کسات قبول باشه.یادت نره هرجا اسم امام رضا بیاد باید منو یادتون بندازین... تولدتونم مبااااااااااااااااااااااااااارک.ایشالا 120 ساله شین....به تموم آرزوهای قشنگتون برسین....همیشه شاد و سلامت باشین...
2706