2733
2739
عنوان

خانمای باردار حال و هواتون تو این هوا گرمی چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 57 پست
من که دارم از دلپیچه و نخ و گلاب به روتون اسهال میمیرم😢😭خدا چرا من نباید از بارداریم یکم لذت ببرم

چیزای شیرین نخور هندوانه خربزه طالبی زردآلو و...

منم اینطوری بودم نمیدونم چرا :/

گفتن طبیعیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی از چیه بچه خوشتون میاد   

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2728
هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد 

الان شما بارداری؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

وای منکه افتضاحم😢قبل بارداری به شدت گرمایی بودم الان که دیگه بدترم همش حس میکنم دارم خفه میشم نه باد کولر نه آب یخ نه آبمیوه هیچی تاثیری نداره برام.😢😢😢

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

وااااااای هرجا میرم گرممه.مادرشوهرم سرماییه میریم خونشون ژاکت و جوراب پشمی میپوشه میگه ووووی سرده.کولرم یه وقتا خاموش میکنه!!!منم حرص میخورم

مفتخرم مسلمانم .خدایا عاشقتم بابت همه چیز خصوصا امام حسین
2740
من از صبح زیر باد کولر هستم ولی بازم گرمم هست. همش دارم به این فکر میکنم مرداد ماه که نی نی بدنیا بی ...

😫😫😫 بنظرم ماههای اخر دیرتر میگذره نه منم مرداد زایمانه اخراش

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

من تا توی خونه هستم هیچ مشکلی ندارم ولی امروز ساعت ۲ ظهر رفتم بیرون مررردم انگار توجهنم راه میرفتم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وای منکه افتضاحم😢قبل بارداری به شدت گرمایی بودم الان که دیگه بدترم همش حس میکنم دارم خفه میشم نه با ...

اووووف دقیقا منم. اعصابم خورده 

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
بخدا هیچی نمیخورم الان چند روزه غذام شده کته و ماست ولی هیچی به هیچی

منم گفتن نخور گوش ندادم خوردم😂

من اولش دل درد مثل دلپیچه بود ولی یبوست

بعدش شد دل درد و معڋرت میخوام اسهال

الان گاهی دل درد با نفخ😅😅😅😅😅😅

😫😫😫 بنظرم ماههای اخر دیرتر میگذره نه منم مرداد زایمانه اخراش

دقیقا منم تقریبا اواخر مرداد هستم زمان انگار کندتر میگذره.من از امروز روزشماری رو شروع کردم😁😁😁

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست.
2706