2737
2739

بچم پس فردا دوماهش میشه  میشه بجای پس فردا فردا برم بهداشت و اینکه چجوریه واکسن دوماهگی. بچه خیلی گریه میکنه..تب میکنه یا...یا...هر چی هستببگید هیچی بلد نیستم. بگید که خودمو اماده کنم براش ممنونم

دیرتر میشه بری اما زودتر نه

تب میکنه و بیحال میشه

قبل رفتن به ازا هر نیم کیلو وزنش یه قطره استامیمفن بده بهش

مثلا اگه ۵ کیلوئه ۱۰ قطره بده

هر ۴ ساعت هم دوباره باید بعدش قطره بدی

مراقبت ها رو بهداشت بهت میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میشه یه روز دیرتر ببری مشکلی پیش نمیاد.اگ هر 4ساعت دوبرار وزنش استامنوفین بدی تب نمیکنه

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2731
اره میشه یه روز دیرتر ببری مشکلی پیش نمیاد.اگ هر 4ساعت دوبرار وزنش استامنوفین بدی طب نمیکنه

تب🙄🙄🙄

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738

سلام.من همون روز دوماهگی بردم واکسن زدم.قبلش بهش دو برابر وزنش استامینوفن دادم بعد ک اوردم خونه روز اول هر ۴ ساعت بهش استا دادم و مدام با تب سنج تبشو کنترل کردم اگ بالای۳۷ درجه میشد با اب ولرم پاشویش میکردم ی چن بارم کمپرس سرد گذاشتم رو پاش.فرداشم هر ۶ ساعت استا دادم.نترس منم خیلی استرس داشتم ولی راحت بود

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
همون روز هم برم میزنن دیگه اره؟میگما میشه برام بگی چیکار باید بکنم و ایا بچه خیلی اذیت میشه

من دو ماهگیش رو زدم تو خواب پاشو تکون میداد ریسه میرف، یه متکا نسبتا سنگین گذاشتم رو پاش نتونه تکون بده،همونحور خوابیدنی شیرش میدادم بلندش نمیکردم هی.خیلی بهتر بود.

چون استامینوفنم میدیش ۴ ساعتی،میخوابه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

عزیزم کارت واکسنشو ببین ببین واکسن بدو تولدو کی زدن مثلا اگه 3زدن توهم 3ام ببر بعدم واکسن دوماهگی برای من خیلی وحشتناک بود بچم تب میکرد هیچ جوره پایین نمیومد یه سره بالا میورد 6روز وضعمون همین بود بالا اوردنش معمولی نبود یهو بالامیاورد ازفرق سرخودم تاناخنپام خیس میشد بردمش دکترگفت ازعوارض واکسنه ولی خیلی بچه ها رودیدماینجوری نبودن فقط تب وبی حالی

چند ساعت بعدش تب میکنه؟

صب بزنی دیگه از ظهر تب میکنه،شب تبش بالا میره خیلی حواست باشه

ساعت کوک کن خواب نمونی برا استامینوفنش.

صب بزنی دیگه از ظهر تب میکنه،شب تبش بالا میره خیلی حواست باشه ساعت کوک کن خواب نمونی برا استامینوفن ...

تبش بالا میره گریه میکنه؟بیخواب میشه؟لازمه برم خونه ی مادرم که کمکم کنه؟

2706