2733
2734

امروز مثلا خواستم کیک اسفنجی درست کنم کلی زحمت کشیدم موادشو اماده کردم و15دقیقه قبل پخت فرمو گذاشتم گرم شه بعدمواد کیک رو ریختم توقالب بردم گذاشتمش طبقه وسط فر روی توری با دمای 180درجه نیم ساعت گذاشتم بپزه بعدنیم ساعت رفتم دیدم کیکم سوخته بنظرتون روی توری نباید میزاشتم باید روی سینی فرمیذاشتم ؟؟دمای 180بالابوده یعنی؟؟شماها هم طبقه وسط فرمیزارین؟:ایرادکارم ازکجا بوده یعنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تو قابلمه درست میکنم عالی میشه

میشع به منم بگی؟اخه من فرندارم خیلی دلم میخوادبپزم دستورشو ممنون میشم اگه بهم بگی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
میشع به منم بگی؟اخه من فرندارم خیلی دلم میخوادبپزم دستورشو ممنون میشم اگه بهم بگی

عزیزم تو گوگل سرچ کن طرز تهیه کیک قابلمه یی واست کلی دستور میاره...فقط باید شعله پخش کن داشته باشی و جنس قابلمه چدن یا تفلون باشه

من سینی رو تو ریل دومی میذارم.بعد فرو روشن میکنم ۴۵ دقیقه میذارم رو ۱۸۰ درجه گرم میشه بعدش کیکو میذارم رو سینی بعد تند تند میام چراغشو روشن میکنم چک میکنم.زیرش که پخت خاموش میکنم گریلو روشن میکنم روش میپزه خاموش میکنم.منم کیک اسفنجی درست کزدم عالی بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

همون مواد ترکیب کن،بریز تو قابلمه، درش دم کنی بزار فقط ،و شعله رو مثل دم کردن برنج کن و من ی شعله پخش کن میزارم 

چون ممکنه از زیر بسوزه

تازه تو قابلمه بزرگ داخلش پایه بزار،و قالب رو بزار روی اون پایه،اینجوری اصلا زیرش نمیسوزه،

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
عزیزم تو گوگل سرچ کن طرز تهیه کیک قابلمه یی واست کلی دستور میاره...فقط باید شعله پخش کن داشته باشی و ...

مرسی😍شعله پخش کن و تفلون دارم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

چه زود سوخته کیکت منم ۱۸۰ میزارم ولی یک ساعتم میزارم تا بپزه روی سینی فر

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻