2737
2739

بچه ها نذر ختم صلوات و اینا(خیلی بلدنیستم)یه چیزی که خیلی بهش اعتقاد دارید و نتیجه میده میگید؟؟؟

مادی قبلا خودم کردم😊

دعا هم کنی جوابگوئه 

خیلی عادت به نظر نکن

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از دیگران میخوام حتی شده یدونه صلوات بفرستن ب ام.بهش میگن سیل صلوات.تو نینی سایت دوبار گفتم فرستادن جواب گرفتم.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
نوشتم که قبلا نذر مادی کردم ..یه چیز دعایی صلوات میخواستم

خوندن قرآن یاد بده به بجه ای کسی 

یا آدم مسن 

یا نذر قران کن بخونی با معنی 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
همینجوری بگم خدایا توروخدا منطورته؟؟؟😅اخه احساس میکنم یه کار خفن باید بکنم

والا من که هر وقت  سر کنکور دعا کردم خداجونم کمکم کرد قطعا خدا ازمون انتظار یه کار شاخ نداره

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

مادی که کردی نذر معنویتم یه چیزی باشه که به درد بنده های حاضر خدا بخوره مثلا ماهی یه بار داوطلب شدن تو خانه سالمندان یا پرورشگاه و غیره

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
اون زمانو به درستون اختصاص بدید فکر کنم بهتر نتیجه بگیرید😉

نذر یعنی‌وقتی حاجت روا شدی اداش کنی . وگرنه خدا خدای بقیه کنکوریاهم‌هست..این مسائل دینی حداقلش اینه که یه تلقین و نیروی محرکه

نذر یعنی‌وقتی حاجت روا شدی اداش کنی . وگرنه خدا خدای بقیه کنکوریاهم‌هست..این مسائل دینی حداقلش اینه ...

بحث تلقینشو قبول دارم... 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
2706