2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 7 سال ازدواج کردم 3 ماه اقدام کردم واسه بارداری این ماه از 3 پریود لتروزول خوردم شبی 2 تا تا 7 پریودیم بعد امروز 14 پریود هاچ سی جی زدم و رفتم سونو تو تخمدان چپم 3 تا فولیکول 13-15-21داشتم توی راستم چند تا 10 نمیدونم این خوبه من آرزومه 2 قلو باردار شم یعنی این ماه باردار میشم
2731
2740

بچها منم روز ۱۲فولیکول هایی باقطرهای ۸و۱۰ داشتم اما دکتر بهم دارو نداد یعنی میشه سرخود گلیکوفاژ یا متفورمین بخورم تارشد کنه؟؟؟

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
بچها منم روز ۱۲فولیکول هایی باقطرهای ۸و۱۰ داشتم اما دکتر بهم دارو نداد یعنی میشه سرخود گلیکوفاژ یا م ...

نه سرخود اصلا دارو نخور. اگه لازم باشه دکتر میده

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      

دوستان سلام كسي هست

دوستان من روز١١فولي ٩و چند تا ٥تا٧داشتم 

الان ٣١پريمه و خبري از پري و بارداري نيست 

كسي هست راهنمايي كنه؟

برای تمام داشته هایم، خداری بزرگ رو سپاس میگویم  

سلام لطفا به سوال منم جواب بدین من ۸ ماهه اقدام به بارداری کردم ولی هنوز نشده دکتر این ماه بهم کلومفین داد از روز پنجم تا نهم روزی دوتا خوردم روز دهم هم دوباره سونو کرد گفت بدنت خیلی زود جواب داده سمت راستم فولیکول ۲۴ دارم

2706