2752
2734
عنوان

راهي ديگر براي تشخيص جنسيت لطفا فقط مامانايي كه دو تا بچه دارن بيان 🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 114 پست
ممنون.نمیخوام ناشکری کنم ولی کلی ناراحتم و حالم خرابه قبلا گرم مزاج بودم الان برعکسم.نمیدونم ناخواس ...

ميدونم گلم دركت ميكنم ولي عادت ميكني بزار بياد اينم ميشه نفست 🤗🤗 

خيلي شرمندم بخدا انقد از دختر تعريف كردم پيشت فك ميكردم بچت دختر بشه اين سري ببخشيد 😘😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اییی خوشبحالت چرا همچی برعکس میشع بهت گفت چند درصد پسره؟

سونوی آنومالی رفتم دیگه جنسیت 100% مشخصه

از صبح تا حالا حالم گرفتست😢خداروشکر میکنم که سالمه ولی اگر دختر بود خیلی بیشتر خوشحال میشدم

من ک دختر باشه نمیتونم نگهش دارم بخاطر اطرافیلنم دارم دعا دعا میکنم ک اشتباه شده باشه

سقط ميكني يعني؟؟ 

گناه داره هاا 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
باشه گلم فقط تو خصوصي نميتوني عكس بذاري همينجا بذار  ١٢ هفته به بالا بايد باشه عكست

سلام عزيزم جواب ازمايشم تازه امروز به دستم رسيد تو تاپيک اخرم عکسش هست اگه سر در مياری ميشه يه نگاه بندازی ؟  اينم عکس سونو 12 هفته ميتونی جنسيتو تشخيص بدی؟

سلام عزيزم جواب ازمايشم تازه امروز به دستم رسيد تو تاپيک اخرم عکسش هست اگه سر در مياری ميشه يه نگاه ...

S

سلام عزيزم مباركهههه 😍😍😍

گلم بنظرم دختر مياد البته خيلي مطمئن نيستم ولي احتمال ميدم دختر باشه