2733
2734
فقط،شعور شخصیت فرهنگ داشته باشه .منم هی چسبیدم ب این ملاکها.الان سه سال کوچکترم هردومطلقه بودیم تحصی ...

اره با این حرفت موافقم اما قبل ازدواج باید مشاوره رفت تا اون مرد شخصیت اصلیشو لو بده اما الانم تو میتونی کمکش کنی که مدیریت رو یاد بگیره

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوست دارم 10سال یا بیشتر ازم بزرگتر باشه . خودم19 سالمه.

نه عزیزم فوقش ۷ سال بالاتر نرو 

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
منکه دوس دارم با هم سن ازدواج کنم فکر میکنم همو بیشتر درک میکنیم بدیش اینه ک پسرا دیرتر عاقل میشن

تفاوت بلوغ عقلی دخترا و پسرا درحال حاضر دوساله

2731

بستگی داره چه سنی باشه مثلا پسرو و دختر ۲۰ ساله باشن اصلا جالب نیست 

ولی دختر و پسر ۳۵ یا ۳۰  ساله باشن ازدواج خوبیه چون پسر پختگی کامل تجربه کافی و از نظر فکری ب بلوغ کافی رسیده

خودت چند سالته؟ توسن های ۲۸ به بعد هرچی زن و شوهر به هم نزدیکتر باشن خیلی خوبه . ولی اگر کم سن و سالی بهتر شوهرت حداقل ۴ سال بزرگتر باشع 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ یه معجزه بزرگ تو زندگیم رخ داد  . خدایا شکرت 😍😘

سن مهم نیست،پختگی مهمه

بنظرمن که خوبه

اختلاف سنی زیادباعث سوتفاهم وعدم درک میشه

دوسال اختلاف رومن ترجیح میدم

دیگه حداکثر5سال

بیشترکه باشه انتظاررفتارجاافتاده تروشیطنت کمتر داره

چون که سنش وپختگیش بیشتره وکم حوصله

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕

سن مهم نیست،پختگی مهمه

بنظرمن که خوبه

اختلاف سنی زیادباعث سوتفاهم وعدم درک میشه

دوسال اختلاف رومن ترجیح میدم

دیگه حداکثر5سال

بیشترکه باشه انتظاررفتارجاافتاده تروشیطنت کمتر داره

چون که سنش وپختگیش بیشتره وکم حوصله...

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕
فقط،شعور شخصیت فرهنگ داشته باشه .منم هی چسبیدم ب این ملاکها.الان سه سال کوچکترم هردومطلقه بودیم تحصی ...

منم موافقم فک میکنم باید تو ذات مرد باشه بعضی چیزا همشم سن نیست...

این رسم که پسر بزرگتر باشه واسه قدیم بود وقتایی که خانوما مجبور بودن هفت هشت شکم شایدم بیشتر زایمان کنند و کوچکتر بودن زن باعث میشد وقتی به چهل سال که میرسه همسن شوهرش که ۱۰ سال از اون بزرگتر به نظر بیاد و شکسته تر نباشه اما الان شرایط فرق کرده خانوما فوقش بکی دوتا شکم زایمان کنند تغذیه هاشون بهتر از خودشون مراقبت میکنند بنابراین اگر طرفشون ۵سال همازشون کوچیکتر باشه باز همسن یا حتی کوچکتر به نظر میان

بعدشم عمیر آقایون کمتر از خانوماست بنابراین خیلی بهتر همسن باشید یا حتی ایراد نداره آقا کوچکتر باشه

من دوست دارم 10سال یا بیشتر ازم بزرگتر باشه . خودم19 سالمه.

منم مث تو بودم دقیقا میدونی نظرم کلا عوض شد از وقتی بااین پسره آشناشدم قبلا میگفتم ده سال الان میگم همسن ک دنیامونو بهتر میفهمیم خیلی تفاهم های بیشتری داره آدم انگار ازهمه چیز باهم لذت میبریم و باهم پایه همه چی هستیم ن اینکه اون بگه حوصلشو ندارم یا بگه مثلا این چ کاریه من فکمیکنم بیشتر همو درک میکنیم

2706