2737
2734
عنوان

ادامه تاپیک جامع لوازم ارایشی (آنلاین شاپ ها)

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمورد روغن آفتاب هم یه محصول خوب میگی عزیزم. همچنین روغن برنزه کننده بدون آفتاب

روغن افتاب استفاده نکردم نمیدونم 

روغن برنزه خواهرم نیوا گرفته بود راضی بود ❤

2731
راجب کرم آموتیا چیزی میدونید؟  من بخاطر این ک روغن آرگان داره شنیدم واس پوست مضر نیس همش میخرم ...

بعید میدونم ارگان اصل توش به کار رفته باشه چون خود روغن ارگان اصل بالای 200.300 تومنه 

ولی اگه به پوستت میسازه و خوبه استفاده کن 

چن میخری کرم پودرو ؟ توی دیجی کالا دیدم 150 تومن بود 

@mahmonir0078     @aliasna1924     @خانمبرقی     آنلاین شاپ ها ...

خريدهايى كه من از خانمى داشتم،هيچكدام برچسب اصالت نداشتن همينطور تاريخ انقضا.گاهى هم جنسى كه فرستادن كاملاً با عكس فرق داشته.مثلاً عكس از محصول آلمانى بوده ولى ساخت تركيه رو فرستادن

2740
خريدهايى كه من از خانمى داشتم،هيچكدام برچسب اصالت نداشتن همينطور تاريخ انقضا.گاهى هم جنسى كه فرستادن ...

واقعا ؟ 

عزیزم کلا جنسای خارجی رو نباید از انلاین شاپ های ایرانی سفارش بدی چون صد در صد فیک برات میارن 

ولی مثلا ریمل و پنیکیک های ایرانی رو خوبه که از این سایتا بخری چون تخفیفای خوبی میزنن 

بعید میدونم ارگان اصل توش به کار رفته باشه چون خود روغن ارگان اصل بالای 200.300 تومنه  ولی اگه ...

منم همین قیمت میخرم 

در کل گفتن پوستو خراب نمیکنه خریدم

بیشتر اون چیز ی ک برام مهمه اینه ک کرم پودر واس پوست ضرر نداشته باشه تا حد ممکن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
کپشنو نخوندی گلم ؟ انلاین شاپارو معرفی کردم  پیجشونم دادم توی جستجوی اینستاگرام بزن میاره&nbs ...

عزیزم کرم پودر جولیتا رو من مدتی استفاده میکنم و راضی بودم ازش الان هرچی میگردم از این برند نمیتونم جایی پیدا کنم ممنون میشم اگه اطلاعی راجبش داری بهم بگی

عزیزم کرم پودر جولیتا رو من مدتی استفاده میکنم و راضی بودم ازش الان هرچی میگردم از این برند نمیتونم ...

چشم گلم آنلاین شاپ یا مغازه معتبری که اصلشو داشته باشه پیدا کنم میگم بهت 💋

اسی در مورد یخ درمانی ام بنویس و اینکه چطور باید از یخ رو صورت استفاده کنیم

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2706