2733
2739

برادرم ۳روزه که تصادف کرده و تو بیمارستان لقمان حکیمه.۴تا ازانگشتای دستش استخونش خورد شده با امبولانس بردن و مورد اورژانسی بوده اما این دکتر بی وجدان ۳روزه که نیومده عملش کنه و هی امروز فردا میگن.داداشم خیلی درد داره😢😢😢

قسم نمیدم.اما خواهش میکنم اگه شماره دکتر مجید گیویان رو دارید بهم بدید

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

اونجا که پر از رزیدنت هست ..منتظر نمیشن دکتر خودش بیاد .حتی اگر خودش نباشه در موارد اورژانسی  همکار دیگه یا دستیاراش  عمل میکنن ..نگران نباش عزیزم ...اورژانسی  نیست حتما ....درد هم بعد از جراحی و تصادف  هست دیگه ....برو لا اقل پیش دستیاراش  ..با اونا صحبت کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اون بیمارستان بدرد نمیخوره

خواهرم رو به مرگ بود اما اونا حتی یه دکتر براش نیاوردند .

همون زمان هم یه دختر جوون دور از جون برادرتون بخاطر همین سهل انگاری ها فوت کرد

جای بیمارستان رو میتونید عوض کنید 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2728
اونجا که پر از رزیدنت هست ..منتظر نمیشن دکتر خودش بیاد .حتی اگر خودش نباشه در موارد اورژانسی  ه ...

عزیزم میگم استخوناش خورد شده دستاشو ۳روزه گزاشتن تو یخ که از ورم نترکه.رزیدنت که استخون جراحی نمیکنن

بیمارستان لقمان خیلی داغونه  یه بیمارستان خوب ببرید

خودش پرسنل ناجا هست.امبولانس برده اونجا.دیروز میخواستیم انتقالش بدیم که رئیس بیمارستان اجازه نداد.افتضاحه بیمارستانش

عزیزم میگم استخوناش خورد شده دستاشو ۳روزه گزاشتن تو یخ که از ورم نترکه.رزیدنت که استخون جراحی نمیکنن

کار رزیدنت اورتوپدی همینه دیگه ....۳ ماه بعد همین رزیدنت  سال ۴ ..متخصص اورتوپد میشه دیگه 

2738
اونجا که پر از رزیدنت هست ..منتظر نمیشن دکتر خودش بیاد .حتی اگر خودش نباشه در موارد اورژانسی  ه ...

باهرکی صحبت میکنم جواب سربالا میدن اصلا اهمیت نمیدن.تخت خالی تو بخش جراحی نداشتن.داداشمو تو بخش قلب و ریه بستری کردن که معتادا برای مورفین داد میزنن و هی سیگار میکشن

خودش پرسنل ناجا هست.امبولانس برده اونجا.دیروز میخواستیم انتقالش بدیم که رئیس بیمارستان اجازه نداد.اف ...

لا اقل ببرین بقیه الله ..یا بیمارستان فاطمیه تو عباس آباد که مخصوص دست و اندام و پیوند اندام  هست 

خودش پرسنل ناجا هست.امبولانس برده اونجا.دیروز میخواستیم انتقالش بدیم که رئیس بیمارستان اجازه نداد.اف ...

برو بیمارستان فاطمه زهرا پذیرش بگیر

یا اگر مینونه بیمارستان خصوصی و البته فک کنم بیمه تکمیلی هم دارن دیگه برادرتون

اون بیمارستان بدرد نمیخوره

ب

لا اقل ببرین بقیه الله ..یا بیمارستان فاطمیه تو عباس آباد که مخصوص دست و اندام و پیوند اندام  ه ...

نمیزارن گلم.دیروز بقیه الله و ولیعصر و امام سجاد زنگ زدیم گفتن بیارین اما رئیس بیمارستان اجازه نداد

2706