2777
2789
عنوان

خانوما چرا بیدارید😳

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 51 پست

امیدوارم زندگیه تک تکتون پر از شادی .آرامش و لحظه های خوب باشههه    

خداجوونم شکرت بخاطر عشقم شکرت بخاطرهمسر مهربونم شکرت بخاطر زندگیم خداجووونم همه ی عاشقارو بهم برسون آهای توک امضای منو می‌خونی الهی حاجت روا بشییی و زندگیت پراز آرامش باشه الهی🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چیکار میکنی تو خواب من آخه 😴😴😴😴😜😜😜

آخه نمیدونی اجی من فرشته ام همه خواب منو میبینن  

خداجوونم شکرت بخاطر عشقم شکرت بخاطرهمسر مهربونم شکرت بخاطر زندگیم خداجووونم همه ی عاشقارو بهم برسون آهای توک امضای منو می‌خونی الهی حاجت روا بشییی و زندگیت پراز آرامش باشه الهی🤲🤲
پسرم حالش بدشد بیدارمون کرد .گلاب بروتون اورد بالا. نمیدونم چرا. امروز باموتور بیرون بودبم میگم شاید ...

ای وای عزیزم مواظبش باش انشالا خوب میشه حتما هم گرمازده شده نترس

كسي تعبير خواب بلده

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️