2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن زن نداریم ولی دوروغ هم ممکنه بگن. خانوما گول نخورید تو دامشون نیفتید

سینه چاکاشون زیادن الان گیساتو میگیرن😆😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
تازه کامنت هم میزارن 

وای یه جا از خنده مردم‌ خانمه نوشته بود میترسم بی بی چک بزنم باردارنباشم شوهرم‌ناراحت میشه ،آقاهه اومده بود میگفت نه بزن ما مردا می ریزم تو خودمون ،بیچاره استارتر تاپیک از خجالت تو افق محو شد

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2728
آدم خوبو بی آزارم توشون پیدا میشه  همه بد نیستن

مثل پسرجوانمرد من همیشه بخاطر تایپیک صلوات دعاش می کنم.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2738
معلومه دیگه خاله زنک هستن . وقتی این ساعت تو سایت زنونه میچرخن کامنت راجع به بارداری میزارن و......

اخه ربطی به پرستیژ نداره....میشه گفت بیکار 

حال من حال اسیریست که هنگام فرار.....               یادش آمد که کسی منتظرش نیست، نرفت.......
چی بود مگه

یک تایپیک هست که روزانه چند صلوات داخلش می نویسیم. من یک مشکلم بخاطر دعاهای خانم هایی که تو اون تایپیک هستند حل شد. 

من بلد نیستم لینک بذارم هر کسی می تونه لطفا بذاره.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

پریشب یکی شون اومده بود تو تایپیک یکی از خانم هایی که در مورد شیر نوزاد بود. خیلی بی ادب بود.