2737
2739
الان‌ همه بیمه را خودشون پرداخت می کنن و حقوق بازنشستگی دارن پس فرقی نداره کارمتد دولت باشند یا نه

اتفاقا این فکرم کردم یعنی میشه هرماه پول داد ب تامین اجتماعی ؟ چطوریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه مثال بزنی

خب مثلا من یه مرغ فروشی رو میشناسم یه پسر 28/29 ساله ایه چنتا شعبه داره قیمت هاشم یه طور میزنه که بقیه نتونن باهاش رقابت بکنن و حدودا اون شهرستانه رو انحصاری کرده الان خودش دیگه قیمتو تعیین میکنه مثلا اگه گفت امروز چهارده کل شهر چهارده میشه و یا مثلا یه میوه فروشی رو میشناسم ارزون هم نمیده ولی کاسبی رو بلده مال یه پسر 25 ساله ایه شاید روزی هفت هشت تومن دربیاره در کل اگه بتونی یه طور کار کنی که بازارو قبضه کنی میتونی درآمد ماهانه کارمند رو روزانه دربیاری همه چیز به خودت بستگی داره

پسر بی اعصابه روس   фредек
خب مثلا من یه مرغ فروشی رو میشناسم یه پسر 28/29 ساله ایه چنتا شعبه داره قیمت هاشم یه طور میزنه که بق ...

افرین بهشون منم دوست دارم اینجوری بشم  مرغ فروشی داره مرغ میخره و چون چند مغازه داره یه قیمتو که میگه تو همه مغازه هاش همون قیمته  و بقیه بخاطر این فک‌کنم‌مجبورن مثل اون باشن درسته؟

2740
افرین بهشون منم دوست دارم اینجوری بشم  مرغ فروشی داره مرغ میخره و چون چند مغازه داره یه قیمتو ک ...

کلا مثلا خودش نیسان یخچالی و اینارو داره برنامه ریزی شده کار میکنه که بقیه مغازه دارا بیان از این بخرن بیشتر براشون میصرفه تا برن از مرغداری و کشتارگاه ها و... بیارن

یعنی چطوری؟ میشه بیشتر بگی

والا به خدا منم از ریزه کاری هاش خبر ندارم ولی مثلا یه طور مرغ میاره اینجا و مثلا پونصد تومن میکشه روش که بقیه تا بخرن و بیاد تو مغازه هزار تومن فقط هر کیلوش کرایه خورده و برای بقیه نمیصرفه و یه سری این سبک سیاست ها که بقیه نمیتونن رقابت بکنن مثلا کار خودمون که شیشه بریه شیشه ساده و مات رو از قزوین یه ماشین بخریم مناسب تر انبار درمیاد ولی مثلا اینه و رفلکس و برنز و دودی و اینا از انبار به صرفه تره شما اول باید یه تامین کننده ارزون و با کیفیت برای شغلتون پیدا کنید