2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماکه هنوز مثل قبلیم فقط بچه مزاحممون شده خخخ همش درگیریم که زود بخابه 

منم درگیر خوابوندن بچه هامم😂😂😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2738

بچه انقدر آدمو خسته ميكنه كه آدم منتظره فقط بخوابه كه يه كم استراحت كنه ديگه به شوهر نميرسه البته بچه با بچه فرق داره بعضي بچه ها آرومن خوابشون خوبه مادرو زياد خسته نميكنن ولي بچه من از اول به شدت نا آروم و كم خواب بود من از بي خوابي هلاك بودم الان كه ١٤ ماهشه داره بهتر ميشه اميدوارم به مرور رابطه من و شوهرم به شكل سابق برگرده

بععععععععله 

چجووورم 

هیچ وقتم مثل قبل نمیشه 😂😂😂😂😂

همیشه یه بپا دارین 

تا نخوابونه شما رو نمی خوابه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نه موافق نیستم من دوتا دارم ولی یک شبم چنین مشکلی نداشتم

شما از برگزیدگانی😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706