2733
2734
عنوان

لطفا صادقانه جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 143 پست
ن حالم از اون دوران بهم میخوره ک تاثیرش تا همین الانم روم مونده

اخی عزیزم متاسفم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
منم مقصرم میدونم  ولی خب ... ببخشین ناراحت شدین

سعی کن افکار بدبچگی رواز مغزت بیرون کنی وگرنه باعث میشه همیشه وهمه وقت به دنیا وآدمهاش بدبین باشی وهیچی تو زندگی دلخوش ت نمیکنه وهمیشه در لغزشی که داری فقط فقط مادرت رومقصر میدونی پس سعی کن از خودت یه انسان خالی از تفکرات سختی های اون دوران بسازی تا انشالله بحق آقا امام زمان بدون مشکلات وکینه وتنفر زندگی خوبی داشته باشی آممین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن افکار بدبچگی رواز مغزت بیرون کنی وگرنه باعث میشه همیشه وهمه وقت به دنیا وآدمهاش بدبین باشی وه ...

مرسی زندکی خوبی دارم وقتی اونا رو حذف کردم

مرسی

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2731
شکر خدا

ولی خیلی خوبه حامی داشتن. من خیلی بی کسم بعد از ازدواج فهمیدم مادر یعنی چی اونم با دیدن رفتار مادرشوهرم با بچه هاش 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

من خيلى ناراضى ام نه تنها تا ده سالگى تا همين الانشم خيلى ناراضى ام هميشه آرزوم اين بوده كه هر چه زود تر برم سر كار و مستقل شم و از مامانو بابام دور شم و مجبور نباشم ديگه ببينمشون

فكر ميكردم فقط من اينجوريم الان ك اين تاپيكو ديدم فهميدم مثل منم هس

تمام زندگيم مقايسم كردن يه جورى كوبيدنم اصن اعتماد به نفس ندارم هميشه بهم گفتن تو چرا اينجورى تو چرا اونجورى يه بارم بهم گفتن اگه راس ميگى مثل خواهرت باش

هيچ وقت يادم نميره خيلي چيزا بهم گفتن هميشه احساس اضافه بودن داشتم هنوز احساس ميكنم اضافى ام رفتارشون هميشه جورى بوده كه انگار دارن زورى تحملم ميكنن

دلم ميخواد هر چه زودتر شاغل شم راحت شم از دستشون

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
من خيلى ناراضى ام نه تنها تا ده سالگى تا همين الانشم خيلى ناراضى ام هميشه آرزوم اين بوده كه هر چه زو ...

بگردم عزیزم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2740