2733
2739
عنوان

حاجت روا شدم🙏📿

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که خال دلت خوبه و انرژیت بالاس و خوشحالی واسه منم دعا کن زوده زوده حاجت روا و خوشحال بشم انشاالله

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2728

خانماى گل من تو چله ى دعاى توسل شركت كردم و بارها حاجتروا شدم هركس ميخواد بگه ك ٤٠ نفر شيم و شروع كنيم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2740

خدارو شکر❤

دعا کنین خواهر منم حاجت روا بشه😭

بنده خدا خواهرم بر اثر چشم زخم و حسودی بعضیا به زور یه بچه آورد اونم ۸ ماهه بدنیا اومد موند دستگاه خواستن که بیارن خونه تب کرد بعدشم تشنج کرد الانم بیمارستانه😭😭😭

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑

حاجتت چی بود ببخشیدا؟میخام بدونم مثل اینی شوه  بخای😃😃😃

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
حاجتت چى بود؟

والا حاجتم از محالات بود  از پارسال دعا میکردم خدا شاهده دیگه ناامید بودم نیت ۱۴ هزار صلوات کردم گرفت خداروشکر عزیزم

خدایا برای همه حاجت روایی آرزو میکنم.آمین
2706