2752
2734
سلام بچه ها دکترم بهم قرص مدروکسی پروژسترون خارجی داده ده تا ازش خوردم بعد پریود شدم از روزی که پریودم تموم شده حاله من به قدری بده که نمیتونم توصیفش کنم بی دلیل اشکام میاد همش دلم میخواد بشینم گریه کنم کسی همچین تجربه ای رو داشته
برای پرواز کردن اول باید ایستادن ، راه رفتن و بالا رفتن را آموخت
پرواز کردن با پرواز کردن آغاز نمی شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم برای تنظیم پریودام خوردم ولی خیلی افسردگیش اذیتم میکنه خلق و خوم عوض شده همش دارم اشک میریزم
نمیدونم منم قبلا ایرانیشو خورده بودم اینطوری نبود عوارضش چیزای دیگه بود
فائزه جان به منم برای سه ماه داد ولی این افسردگیه زندگیمو مختل کرده فک نمیکنم بتونم ادامه بدم قرصا رو با این وضعیت
مامان کیارش من تانه ماهگی آمپولش رو زدم ولی تاثیری نداشت.ولی قبلامثلا7سال واسه تنظیم شدن پری میخوردم همین حالتهای شمارو داشتم.آخه به خاطر اینه که تغییر هورمونی داره صورت میگیره
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
2706