2737
2734
عنوان

مامانم استاتوسمو دیده 😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی...  میگم کاش مامانم بود قهراش بود دعواهاش بود نمیدونم....  ماجرای ما خیلی مفصل ...

برو تو رو خدا برو حتی اگه گناه با اونه برو .برو معذرت خواهی کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نه مگه مقدسن مادر بد هم خیلی داریم 

خدا تو قرآن میگه حتی اگه بد کردن نباید بهشون اوف بگید بیشتر از خدا بنده ها رو میشناسیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
منو مامانمم خيلي بحث ميكنيم  چون خيلي زودرنجه من هميشه پيش قدم آشتى باهاشم  قدرشو بدون ...

اره قبلنم همیشهههه من پیش قدم بودم

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
برو تو رو خدا برو حتی اگه گناه با اونه برو .برو معذرت خواهی کن

مامانم دوست پسر داشت

زندگیشو پای اون تباه کرد و اونم ولش کرد

اخرش بمن گفت تو با اون بودی 😐😐😐😐

نه مگه مقدسن مادر بد هم خیلی داریم 

اره واقعا... 

. میگما، چه خبره، امروز یه کاربر اسم و عکسش اش رشته بود، یکی دیگه یه غذای دیگه الان یادم نیس، شما هم که باقلوا، نمیگین ادم دلش میخاد 🙄🙄

2740
مامانم دوست پسر داشت زندگیشو پای اون تباه کرد و اونم ولش کرد اخرش بمن گفت تو با اون بودی 😐😐😐😐

عیب نداره برای مادرت نمیگم برای خودت میگم توی فامیل ما یه نفر هست که از فامیل خوب و سرشناسیه پدرش ببخشید زن بازه ولی از نظر مالی بچه هاش رو حمایت میکنه خیلی اما وضع همه بچه ها عالیه جز این پسر دیروز از خودش شنیدم دلیل فلاکت این آقا کشیده ایه که بیست سال پیش به پدرش زده با وجود معذرت خواهی پدر ایشون رو نبخشیده نادم هست ولی پدر کینه ایه