2733
2734
عنوان

امکان بارداری در پریودی باکره ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 78 پست

لکه ی قهوه ای هم شاید یه چیز دیگه بوده 😷

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عضویتش هم مبارک    

اره 😑

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731

با رابطه مقعدی که باردار نمیشی عزیزم.لکه شاید مقعدت زخم شده.اگه باز دیدی برو دکتر.

ولی یه نصیحت عزیزم.هیچوقت رابطه مقعدی نداشته باش عوارض زیادی داره.و در زمان پریودی اصلا نزدیکی نکنین.چون اون موقع واژن مکش داره و ممکنه عفونت بگیری و واسه آلت شوهرت هم خوب نیست خون پریودی باعث بیماری برای مرد میشه

بالاخره مامان شدم😍
2740

از رابطه پشت بارداری امکان نیست عزیزم

شاید بهم ریختگی هورمونی هست..

ولی عزیزم سعی کن دیگه رابطه از مشت نداشته باشی

خیلی ضرر داره

بواسیر،زخم روده،خدایی نکرده سرطان روده

بی اختیاری مدفوع

و اینکه بعد ازدواجت رابطه معمولی همسرتو راضی نمیکنه

و عادت میکنه...

نکن اینکارو

که ضرر بیشترش همه برای توست

نکن خواهرم

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...