2737
2739
عنوان

خانما چه مقدار زعفرون باید بخورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 79 پست
عزیزم مگه چند روزه عقب انداختی؟بی بی چک گذاشتی؟

یکم باید پری شم.ولی دیدم میگن یه هفته بعد قرص باید مری بیاد الان ۱۵ روزه نشده.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه چند روزه عقب انداختی؟بی بی چک گذاشتی؟

۱۵ روزه پری نشدم.اکثرا دو روز می افته جلو یا عقب.حالا چیکار کنم؟مثلا یه ماه سوم‌میشم ماه بعد پنجم ماه بعد مثلا یکم

2731

من یه بار تموم دارو های گیاهی رو دم کردم،تخم شوید،بو مادران،زعفران،چن تا دارو که یادم نمیاد.اخرشم مجبور شدم برم دکتر.

منم بچم۱ساله بود و شرایط روحیم برای بارداری اصلا مناسب نبود

به نظرم اگه مطمئنی بارداری برو پیش دکتر

عزیزم آروم باش، کی همچین حرفی زده؟بدن تا بدن هم فرق میکنه اصلا ممکنه این ناه با تاخیر پریود بشی ،میدونستی استرس باعث تاخیر در پریودی میشه؟طبق روال معمول تازه فردا باید پریود بشی از الان استرس چی داری؟

2740
من چیکار کنم؟بیچاره میشم.بچم کوچیکه یازده ماهشه.بارداریم پرخطره.فوق العاده هزینه بره.دستمون الان‌خال ...

من بچممم ده ماهش بود دوباره حامله شدم ولی نگهش داشتم .....خیلی سخته پشت سر هم ولی اگه تحمل کنی شدنیه...باهم بزرگ میشن...تخم هویج تخم جعفری بگیر بخور

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
عزیزم آروم باش، کی همچین حرفی زده؟بدن تا بدن هم فرق میکنه اصلا ممکنه این ناه با تاخیر پریود بشی ،مید ...

بخاطر شرایطم خیلی میترسم گلم.تو مستای قبلی گفتم لگبارداریام واقعا افتضاحن سرکلاژ هپارین استراحت مطلق داروهای فوق العاده گرون هزینه دستگاه رفتن بچه همه اینا ...چیکار کنم؟؟؟خدا به دادم برسه فقط.تو این بی پولی.

2706