2737
2739
کرج😥..با مامانم یروز درمیون حرف میزنم.ولی نمیشه که غصه هامو بگم طفلی راه دوره نگران میشه صدتا مریضی ...

ای جاننن درکت میکنم تنهایی واقعا سخته دوستی همصحبتی پیدا کن دربیای ازین وضعیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خدا بد نده .چی شده؟

ماایرانیها اگر به تعادل در هر کاری اعتقاد داشتیم هیچ زمان از رفتارها و اطرافیان و دوستان ضربه نمیخوردیم 

متاسفانه وقتی میخواهیم محبت کنیم انقدر زیاده روی میکنیم که از اون طرف بام میخوریم زمین . 

هر چیزی حدی داره واندازه ای . واین اندازه رو ما برای خودمون باید تعیین کنیم .ولی متاسفانهاین حد و حدود رد تعین نمیکنیم وبعدش از دیدن رفتارهای ضد و نقیض (که ممکنه یهو بر خلاف میل ما باشه ) ناراحت میشیم و بهم میریزیم .واز نظر روحی هم خیلی ضرر میکنیم .عیبی نداره در این زمان فقط باید خودمون رو بررسی کنیم . و عواقب کارهای خودمون هست . پس ناراحتی نداره

ای جاننن درکت میکنم تنهایی واقعا سخته دوستی همصحبتی پیدا کن دربیای ازین وضعیت

جایی نمیرم که دوستم پیدا کنم.مردم میرن بیرون با یکی هم اشنا میشن..من کجا میرم..فعلا همین دوستمو دیدم مرام معرفتشو بسه..همش آش رشته میپختم چون دوس داشت میگفتم بیا بخوریم باهم.بیرون میخواستم برم میگفتم بیا.شیرینی خامه ای دوس داشت هروقت میخریدیم فرداش میگفتم بیا خونمون حوصلم سررفته ..یبار نشد زنگ بزنه که فلانی بیا بریم بیرون بیا خونمون...

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
سلام خدا بد نده .چی شده؟ ماایرانیها اگر به تعادل در هر کاری اعتقاد داشتیم هیچ زمان از رفتارها و اطر ...

سلام سپاسسس

یعنی دست همنوعتو بگیری و کمک کنی زیاده رویه اونم ن ی غریبه رفیق چندین ساله 

قبول دارم ادم دلسوز ب درد این دوره زمونه نمیخوره 

متاسفانه ما ادما خیلی بد شدیم فقط ب قکر خودمونیم 

چراااا وااقعا جنبه محبت ندارن اخه

چه بدونم.انگار طلبکاره..

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

الانم وضعیت ی جوریه ک تو موسسه خودم کار میکنه از زندگیم ک کلا خبر داره از جزئیات مرکز خبرداره نمیدونم چ واکنشی نشون بدم بهش ک دردسر نشه و از ی طرف هم نمیتونم ک ساکت بمونم اخه 

2740
سلام سپاسسس یعنی دست همنوعتو بگیری و کمک کنی زیاده رویه اونم ن ی غریبه رفیق چندین ساله  قبول ...

نه دوست گرامی بد نیست کمک کردن اتفاقا خیلی خوبه .کاری بسیار پسندیده ای انجام دادید شما و در خوبیش شکی نیست .ولی این وسط یه اما کوچولو هست که باید رعایت کنیم .

کمک کردن باید مثل نجات غریق  باشه .اگر زود تر از زمان به غریق کمک کنی خودتو غرق میکنه .اگر دیر کمک کنی میمیره ( البته ببخشید ).برای نریسدن به این نقطه ای که الان هستید و از ناراحتی نمیدونید چطور خودتون (خودمون فرقی نداره ) رو اروم کنید. این زمان و نوع کمک کردن باید اندازه و زمان خاص خودش باشه تا هم کمک شونده قدر محبت کمک کننده رو بدونه و هم کمک کننده خسته نشه (نه از نظر جسمی و نه از نظر روحی )

خو چرا نشستی همش تو خونه دختر برو بیرون وارد اجتماع شو سرتو گرم کن 

کجا برم اخه..یه باشگاه بود نزدیک خونمون ک اونم جمع کرد رفت..تو خونه کارای نمدی انجام میدم ولی خریدار نداره

نه دوست گرامی بد نیست کمک کردن اتفاقا خیلی خوبه .کاری بسیار پسندیده ای انجام دادید شما و در خوبیش شک ...

بله حرفتون رو قبول دارم کاملا ولی ما آدما معمولا رو کسایی ک دوسشون داریم ضعف داریم و واقعا نمیتونیم منطقی رفتار کنیم چ همسر چ دوست محبت بی حد رو نثارشون میکنیم 

کجا برم اخه..یه باشگاه بود نزدیک خونمون ک اونم جمع کرد رفت..تو خونه کارای نمدی انجام میدم ولی خریدار ...

عزیزم کلاسای هنری موسیقی سر خودتو گرم کن من با اینکه شاغلم بازم اوقات بیکاریمو پر میکنم 

محبت بی دریغ لیاقت میخواد واقعا 

واقعاااااا

زندگی منو نابود کرد

فقط با مردنش آروم میشم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏