2737
2739
عنوان

شادی کردن جاریم به خاطر دختر شدن بچه ی من. دشمن شاد

| مشاهده متن کامل بحث + 15403 بازدید | 274 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه دختر دارم

الانم تو دلیم دختره و عاشقشونمممممم

جاریمم یه پسر داره همیشه ام تو استوریش میزاره مادر پسر بودن فلان و .. پسر مامانش و .. به پشمم ام نیست تازه به حقارت و کوچیکیش ام خندم میگیره که اینقدر خود کم بینه که جنس خودش رو کمتر از جنس مرد میدونه .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
2731
ی جوری از پسر بد میگن که. بخدا اصن حالم گرفته شد،یعنی چی?ما لیاقت نداشتیم واقعا

لیاقت نداری..خاص هم نیستی..خدام دوستت نداره😐😐😐فک کن..خیلی زشته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عزيزم منكه خودم تو اطرافم هر چي پسر ميبينم واقعا بي وفا اند اكثر اين خانومها هم انتظار دارن ديگه شوه ...

قطعا قدردان میشه...وقتی به منو پدرش نگاه کنه ببینه به پدرمادرامون احترام میذاریم قطعا اونم مثل ما بار میاد❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2740
منم بیست روزه که دختر دومم به دنیا اومده و همش به خاطر متلک های دور و بریام چشمام گریونه...

چقد دور و بریات بی فرهنگن

اعصابم خورد شد

عروس فامیل ما فقط شخص خودش عاشق پسره به خاطر پسر چهار تا دختر آورد وقتی دختر آخری رو فهمید دختره گریه میکرد ..مادرشوهرش براش ست طلا خرید که تو دل عروسش نیاد که بخاطر زاییدن چهار تا دختر خانواده شوهرش ناراحتن.. شوهرش کادوی گرون بهش داد . و برای دختر چهارمش جشن گزفتن تا روحیه مادرش شاد بشه و هیچ حس بدی نداشته باشه و هی بهش تذکر میدادن که خداروشکر چهارمیم دختر شد

شما چی که فکر میکنی هر کی خاصه دختر دار میشه !!! متاسفم ...دختر وپسر رو هر دو هدیه خداوند به پر و ما ...

نظره عزیزم 😉 نگفتیم پسر بده  یا خدا به هرکی پسر میده دوسش نداره  ولی دختر یه چیز دیگه س 😍

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤
منم یه دختر دارم الانم تو دلیم دختره و عاشقشونمممممم جاریمم یه پسر داره همیشه ام تو استوریش میزاره ...

خوشبحالت..حس میکنم دوتا دختر داشتن خیلی باحاله..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
🤣🤣🤣🤣🤣 جان جان به سلامتی و دل خوش عزیزم

ممنون عزیزم😍😍

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

من خودم دقیقا شرایط استارتر رو دارم و درکش میکنم...خواهشا قضاوت نکنید اون اگه حتی خودش از داشتن دو تا دختر خوشحال باشه اطرافیان طوری برخورد میکنند و متلک میندازند که هر کی باشه ناراحت میشه...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕