2733
2734
عنوان

خانمای راننده تشریف میارید 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 17 پست
من همیشه تو کوچه پارک میکنم یه چرخ ماشین و میزارم تو این جوب مثلثی ها.همسرم میگه حالا لازم نیست انقد ...

حالا من ترس دارم یه آدم ناشی بزنه وگرنه قشنگ با فاصله دقیق پارک میکنم اما کرم دارم می رم دوباره میچسبونم 

نگاه عزیزم اگه گوشه دیوار میزنی اشکال نداره اما اگه سمت جو میزنی فاصله بگیر چون یه دفعه میوفته تو جو ماشین داغون میشه یا یه روانی با سرعت میزنه باز ماشین دوتا لاستیک میوفته تو جو 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

خونه پدرم دومین خونه کوچه از سمت خیاباون اصلیه.بنده خدا یه سری پارک کرده بود یه ماشینی با سرعت پیچیده بود تو کوجه و نتونسته بود کنترل کن۶ زده بود ماشین بابام چرخیده بود کلا.جلو بندی و کاپوت کلا به فنا رفت.

آدم‌ باید خودش عاقل باشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من ترس دارم یه آدم ناشی بزنه وگرنه قشنگ با فاصله دقیق پارک میکنم اما کرم دارم می رم دوباره میچس ...

من تازه انقدر دقت میکنم تا حالا دو روانی زدن ماشینو.یه بار همون جلو خونه بابام.یه بارم اصلا یه جای خلوت.و جزیی بوده.

آدم‌ باید خودش عاقل باشه😊