2733
2734

سونو هفته32

زده جفت نیمه سر راهی (پرشیال)..

قبل سونو لک و خونریزی داشتم ..

بعد سونو تقریبا 1ماهی میگذره

نه لک نه خونریزی ندارم امکان داره رفته باشه بالا؟..

تاپیک های مختلف که نگاه کردم

مال هفته24یا کمتر بوده..

کسی تجربه ای داره ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه  

حقیقت اش خیلی نگران ام سونو رو به دکتر نشون دادم از دکتر ام هم پرسیدم امکان داره بره بالا یا نه ؟..

با این شرایط طبیعی یا باید سزارین شم!

جوابی ندادن فقط یک سونو دیگه نوشته برا 3هفته دیگه..

خدا میدونه چقدر استرس دارم ..

فقط بلدن سونو آزمایش تند تند بنویسن ولی جواب خاصی نمیدن دارم میمیرم از نگرانی...تورو خدا کمک کنید

خانوما کسی اطلاعی داره ؟

جفت سر راهی فرصت داره که بره بالا خصوصا مال شما که کامل نبوده و نیمه سر راهی تشخیص دادن خونریزیتون هم قطع شده که نشانه خوبیه .  با این همه استرس خودتون و اون بچه رو اذیت نکنید . برید خریداتون رو تموم کنید چشم به هم بذارید نی نی اومده بیرون . حالا تا سه هفته دیگه شما غصه بخوری جفت هل میخوره میره بالاتر ؟ چیزی که جز صبر کردن نمیشه براش کاری کرد انقدر بیخودی اعصابتون رو براش خرج نکنید خصوصا که قطع خونریزی نشانه خوبیه بسپارید به خدا و سر خودتون رو گرم کنید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا اینقد نگرانی فوقش سر راهی هم باشه استراحت میکنی و بعدم سزارین میشی.

خب من حقیقت اش خییییلی ترسو ام😢😱..الانم بلا تکلیف ام تا پیک ها 24هفته نگاه کردم  زده میر بالا..الان بلا تکلیف ام واقعا نمیدونم سز میشم یا طبیعی از طرفی از طبیعی وحشت دارم بچه اولمم هست ..از استرس دارم کم کم خل میشم😢😢😢😢😢😢😐😐😐

2728
جفت سر راهی فرصت داره که بره بالا خصوصا مال شما که کامل نبوده و نیمه سر راهی تشخیص دادن خونریزیتون ه ...

تو اینترنت و تاپیک ها زده بود تا سه ماهه دوم فرصت هست که بره (تقریبا 24هفته)..از 8ماهگی به بعد میگین میره بالا؟ البته اینم بگم از طبیعی می ترسم فوبیا زایمان طبیعی دارم😂😥..الان بلا تکلیف ام نمیدونم میره نمیره دکتر ام هم خیلی خوبه بهش میگن پنجه طلا ولیییییی سر طبیعی نمیاد 😐😐

2740
تو اینترنت و تاپیک ها زده بود تا سه ماهه دوم فرصت هست که بره (تقریبا 24هفته)..از 8ماهگی به بعد میگین ...

۲۴ هفته به نظر منطقی میاد چون رحم در حال رشد رشد دیواره رحم جفت رو میبره بالا . من میگم شما به استرس نگذرونید بسپارید به خدا . فعلا که شرایطتتون خوبه خونریزی هم قطع شده در نرمال ترین بارداری ها هم تا ثانیه اخر هم نمیشه دقیق گفت طبیعی میشه اورد یا سزارین . استرس وفکر  شما و بچه رو اذیت میکنه

۲۴ هفته به نظر منطقی میاد چون رحم در حال رشد رشد دیواره رحم جفت رو میبره بالا . من میگم شما به استرس ...

اوهوم مرسی عزیزم ..فقط به نظرتون امکان داره سونو 32هفته که رفتم دکتر اشتب کرده باشه یا نفهمیده باشه !..یا نه

اوهوم مرسی عزیزم ..فقط به نظرتون امکان داره سونو 32هفته که رفتم دکتر اشتب کرده باشه یا نفهمیده باشه ...

کلا که سونو جای اشتباه داره . دیگه نمیدونم نهایتا دور بعد همون مرکز نرید جای دیگه برید سونو ببینید بازم نظرشون یکی میشه 

عزی م شما دنبال دکتر برای سزارین بودی دیدا کردی؟ میشه بمنم راهنمایی کنی؟

اگه مشهدی که فکر نکنم پیدا شه..خیلی سخت گرفتن منم هنوز درگیر شم فعلا هیچی..سونو بیمارستان میگفت جفت 2سانت از دهانه فاصله گرفته طبیعی میتونم ولی جالب اینه من خونریزیم دارم دردم ندارم نمیدونم میگن که مربوط به جفته! دیگه موندم😢