2737
2734
من پسرم دو ماه دیگه ۳ ساله میشه و دخترم این ماه یک ساله  پسرم خیلی گناه داشت

هیچم گناه نداشت میخواستی بچسبی عین چسب بهش که چی 

بی اب و غذا که نمونده 

بهتر از خ بچه های دیگه که مادر با محبت بی جا دیونشون میکنه بزرگ شده

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیچاره مجبور بود زود بزرگ شه دلم براش میسوزه

اره یه موقع هایی متنفر میشم از خودم از طرفیم اصلا بخدا نمیدونم چطور شد اخه ما جلوگیری کامل داشتیم 

کشیده شدن ته ریش همیشگی ات روی گونه های من... لذتی انکار ناپذیر است ...دلم میخواهدصورتت ته ریش داشته باشد تامن بهانه ای داشته باشم برای دوباره بوسیدنت
هیچم گناه نداشت میخواستی بچسبی عین چسب بهش که چی  بی اب و غذا که نمونده  بهتر از خ بچه ه ...

چرا نگاهاشو ب شیرین بازیای خواهرش میبینم همش ادای نی نی درمیاره چون دوتاشون شلوغ میکنن خیلی عصبی میسم دخترم میخابه پسرم باید ساکت باشه اینا همش ظلمه

چرا نگاهاشو ب شیرین بازیای خواهرش میبینم همش ادای نی نی درمیاره چون دوتاشون شلوغ میکنن خیلی عصبی میس ...

خوب ظلم نکن برای چی بهش میگی ساکت باشه بعدم 14 سالشم که میشد دومی رو میاوردی ادای نی نیارو در میاورد

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2740
چرا نگاهاشو ب شیرین بازیای خواهرش میبینم همش ادای نی نی درمیاره چون دوتاشون شلوغ میکنن خیلی عصبی میس ...

منم نگران همین چیزام که بخاطر یه کاری که بچم هیچ دخالتی نداشته باید سرزنش بشه هرچقدرم بگم محبت کنم بهش کم نذارم ولی خب اون کوچیکه ام احتیاج به مراقبت داره نمیشه که 😭😭😭😢😢😢😟😟😟

کشیده شدن ته ریش همیشگی ات روی گونه های من... لذتی انکار ناپذیر است ...دلم میخواهدصورتت ته ریش داشته باشد تامن بهانه ای داشته باشم برای دوباره بوسیدنت
اره یه موقع هایی متنفر میشم از خودم از طرفیم اصلا بخدا نمیدونم چطور شد اخه ما جلوگیری کامل داشتیم&nb ...

سخته ولی چ میشه کرد  ایشالا ک خدا همه نی نی هارو صحیح و سلامت نگهداره

سخته ولی چ میشه کرد  ایشالا ک خدا همه نی نی هارو صحیح و سلامت نگهداره

ان شالله فقط دعام اینه دومی آروم باشه... 

خوب ظلم نکن برای چی بهش میگی ساکت باشه بعدم 14 سالشم که میشد دومی رو میاوردی ادای نی نیارو در میاورد

نمیشه ساکت نباشه اون بیدار میشه اونم بیدار شه گریه میکنه بعد کی غذا درست کنه کی ظرف بشوره کی جارو کنه وی ریخت و پاش اینارو جمع کنه

خواه ناخواه ی چیزایی اجبار میشه

2706