2733
2734
سلام خاتوما برای رژیم چیکارا میکنین چجوری صورتتون لاغرتر نمیشه؟

تو رژیم صورت لاعر میشه چون از کل بدن وزن کم میشه صورتم و لاعر میشه فقط تو بعصیا زودتر تو بعصی ها دیرتر صورت لاعر میشه ولی وقتی به وزن ایده ال برسی و تثبیت کنی کم کم صورتتم بهتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 من دلم اینو میخواد 

عالیه

من سینه هامم دوسدارم کوچیک کنم نمیدونم چجوری

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
 من دلم اینو میخواد 

کی ب شما اجازه داد عکسمو تو نی نی سایت بزاری😤😤

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
کی ب شما اجازه داد عکسمو تو نی نی سایت بزاری😤😤

😂😄

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
من تقریبا دوهفته ست رژیمم ولی تغییری نکردم ناامیدم برنج نمیخورم شیرینی نمیخورم نونم خیلی کم 😢

ناامید که نشو

شاید  بدنت به شوک نیاز داره 

چون من هفته ای یه روز استراحت گذاشتم که تو اون روز هم برنج میخورم هم نون

وقتی رژیمی بدن فکر میکنه افتادی تو قحطی انرژی ذخیره میکنه دیگه کمتر چربی سوزی میکنه، باید شوک بدی بهش

کنار رژیمت پیاده روی هم بکن اگه میشه

بچه ها فاصله قدو وزن باید چقدر باشه

2706