2777
2789
عنوان

يعني من ديوونم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 21 پست

من یکی از اشناهامون مشکل عصبی داره قرص اعصاب مصرف میکنه ناتوانی جن سی پیدا کرده بود الان مدتیه تحت نظره پزشکه و همزمان سک س تراپیست،خدا رو شکر مثل اینکه مشکلشونم داره حل میشه

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

بخاطر مصرف بي رويه مشروبات الكلي همسرم نميتونه رابطه داشته باشه و الان من اينجا مسافرم چون ساكن اسنجا نيستم اما اينجا دكتر رفته و بهش گفتن اگه الكل رو قطع كنه مشكل حل ميشه و مشكل حاد نيست اما همسرم به من همش ميخواد تلقين كنه كه من مشكل دارم و هر چيزي رو زيادي بزرگ ميكنم و روانيم. اين حرفا داره واقعا روم تاثير ميزاره كه فكر كنم مشكل از منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر مصرف بي رويه مشروبات الكلي همسرم نميتونه رابطه داشته باشه و الان من اينجا مسافرم چون ساكن اسنج ...

خوب با مشاور در میون بدار این مسائلو 

نریز تو خودت حتمااااا برو مشاوره

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
سک س تراپیست کسیه که مشکلات جن سی رو برطرف میکنه  مثل فیزیوتراپیست که مشکلات فیزیولوژیکی رو حل ...

اها مرسی گفتی 😚😚😚

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

من اينجا پيش مشاور رفتم، خود مشاور هم از رفتارايي كه شنيد تعجب ميكرد، متاسفانه همسرم بي نهايت بي توجهه نسبت به اين مسايل و همش از من ميخواد سكوت كنم و به روم نيارم اما ظرفيتم ديگه پر شده🥺 بعد از چند سال دوري، دو ماه آمديم ايران واقعا آزار ديدم، ديگه دارم به اين نتيجه ميرسم كه شايد من واقعا زيادي حساسم يا مشكل از منه