2733
2734
عنوان

حالت دل پيچه در بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 6261 بازدید | 30 پست
عه نديدم شماام بارداريد نه نگران نباش منم همينم

پس نترسم شايدم سرديم كرده ولي كلا شيرو موز خورده بودم ديروز نميدونم واسه اون شايد ترسيدم نكنه بچم سقط شه😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هفته ١٠ هستم رحم داره بزرگ ميشه به تمام اندام ها فشار مياد اينجوري ميشه

من هفته ٩ هستم حالا از دكترم پرسيدم جواب نداده گفتم فعلا اينجا بپرسم نگران شدم

2731
من هفته ٩ هستم حالا از دكترم پرسيدم جواب نداده گفتم فعلا اينجا بپرسم نگران شدم

اهان پس همونه نگران نباش من پرسيدم ببين خودمون متوجه نميشيم ولي رحم خيلي بزرگ ميشه تو اين هفته ها مثل اينكه تن تن ادرار ميكنيم به روده ام فشار مياره ديگه باعث دل پيچه ميشه ببين حالت قلنج كردن همراه با خونريزي اونم بيشتر از قاعدگي خطرداره نه اين

اهان پس همونه نگران نباش من پرسيدم ببين خودمون متوجه نميشيم ولي رحم خيلي بزرگ ميشه تو اين هفته ها مث ...

اره ديشب كه يه سره تو دستشويي بودم 😅 خدا رحم كنه اخراش

اهان پس همونه نگران نباش من پرسيدم ببين خودمون متوجه نميشيم ولي رحم خيلي بزرگ ميشه تو اين هفته ها مث ...

ببين من الان دكترم بهم گفته اسپرين بچه بخرر بخورم روزي ١دونه اسپرين واسه جلوگيري از سقطه ميترسم نميدونم چرا اسپرين داد😢

منم اینجور شدم رفتم متخصص گوارش گفت بخاطرآمپول پرولوتنه که میزنی بهم دارو داد

منم پرولوتن میزنم اما خیلی وقته ۳ روزه دل پیچه دارم برم دکتر؟؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
منم اینجور شدم رفتم متخصص گوارش گفت بخاطرآمپول پرولوتنه که میزنی بهم دارو داد

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته ازین تایپیک گذشته کاش پیاممو ببینی میشه بگید چ دارویی داد منم این مشکل دارم ولپیچه بد اذیت میشم هفته ای یدونه آمپول پورلوتون ۵۰۰ میزنم

استغفرالله ربی عالمي 🌸🍃
منم پرولوتن میزنم اما خیلی وقته ۳ روزه دل پیچه دارم برم دکتر؟؟

سلام‌میدونم‌خیلی وقت گذشته

من تو ۸ ماه هستم چندروزه دل پیچه های ریز میاد سراغم روزی ۳  ۴ بار و ول میکنه شما یادت هست چطور بود دل پیچت؟علائم‌زایمان زودرس نیست؟

۳۵سال