2737
2734

میتونه موردخوبی برای خرید باشه .ممکنه ماشینم بذارن ازکجا بایداطلاعات پیداکنم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه جالب نشنیده بودم ولی باید واسه اختلاسگرهاس ما کا‌پولمان به خرید خونه اونا نمیرسه 🤔

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2728
چه جالب نشنیده بودم ولی باید واسه اختلاسگرهاس ما کا‌پولمان به خرید خونه اونا نمیرسه 🤔

ببنیدمثلا ینفر بدهکاره حالامهریه یاهرچی خونشودادگاه برافروش میذاره معمولا قیمتشونم کمترازقیمت بازاره

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2738
ببنیدمثلا ینفر بدهکاره حالامهریه یاهرچی خونشودادگاه برافروش میذاره معمولا قیمتشونم کمترازقیمت بازاره

اهان نمیدونستم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
دادگاه برا چی میزاره فروش؟ مخصوصا ماشینو

طرف بدهکار باشه توقیف کنن بعدنتونه پول رو بده.یکی از اشنای ماخونشو گذاشتن ولی کسی نخرید😁هیچی از دستش نداد بجاش براش مهریه رو قسط بندی کردن

کارشناس اونارو قیمت گذاری میکنه و به مزایده گذاشته میشه . باید ببینی اون ملک رو می پسندی یا نه قیمت ...

اره ولی چون دلال قیمت نمیذاره معمولا خوبن اینجامیگفتن

طرف بدهکار باشه توقیف کنن بعدنتونه پول رو بده.یکی از اشنای ماخونشو گذاشتن ولی کسی نخرید😁هیچی از دست ...

وا آدم که دلش نمیاد اینجور خونه رو بگیره 

و یه جوان آواره بشه 

ولی برای این اختلاس کرهای لعنتی باشه خوبه

2706