2733
2734
عنوان

دیشبم خاب دیدم شوهرم برگشته چقد تلخه بیدار شدم و نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 122 پست
خیلی ناراحت شدم ایشالا هرچه زودتر روابطتون خوب بشه

خدا از دهنت بشنوه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

عزیزم یه نگاهی به تایپکات کردم دلم خیلی گرفت. داره بهونه میگیره که بگه مقصری طلاقت دادم خدا باعث وبانیش و لعنت کنه مطمئن باش یروز پشیمون میشه شوهرت فعلا درگیر پیام بازی با اون کثافته ترو فعلا نمیبینه ولی نمیدونه که داره ظاهر دیگران رو با باطن زندگی خودش مقایسه میکنه.

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان پیششونم ولی سرکوف مبزنن بهم مبگن مواظب زندگیت نبودی

اره خوب،وقتي اينقدر ضعيفي و يه گوشه نشسته و زار ميزني معلومه هركس رد ميشه سه تيكه بارت ميكنه!پا شو از جات اعتماد بنفس داشته باش.اول از همه برو پيش روانشناس.دوم اينكه براي خودت يه كاغذ و قلم بردار و برنامه ريزي كنه.هدف تعيين كن.بنداز بيرون ادم هاي مزخرف رو از زندگيت.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
رفتم نوبتم شهریور میشد خیلی شلوغ بود وقت هم نگرفتم

اینهمه روانپزشک خوب .سریعا مراجعه کن .داروبرات مینویسن آروم میشی .

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2731
الان پیششونم ولی سرکوف مبزنن بهم مبگن مواظب زندگیت نبودی

اشتباه میکنن.تو خیلی سنت کمه.من 12 سال ازت بزرگتر بودم تازه ازدواج کردم.همسن تو بودم اصلا تو فاز شوهر و این چیزا نبودم.

حتی اگه تو اشتباهاتی هم داشته باشی کاملا به خاطر سنت طبیعیه.هنوز سالهای زیادی پیش رو داری .خیلی فرصت داری .از این زندگی که ایشالا خلاص شدی به خودت برس

برو باشگاه با دوستات باش.کارهایی که مناسب سن و سالته

به وقت خودش با یه مرد خوب و شریف آشنا میشی که قدرت رو بدونه و بهت احترام بزاره.نه مثل این مرد بی شخصیت

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
تکلیف بچه چی میشه

خودم بزرگش ميكنم با دل و جون جوري ك حس نكنه نبود پدرشو

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2740
اعتماد بنفسمو له کرد همه میدونن از من بدش میاد آبرومو برد 

دیگه به ایناش فکر نکن.فقط بگو من تلاشم رو برای ساختن مجدد زندگیم کردم و اون لیاقت نداشت. به این فکر نکن بقیه چی میگن، به اینکه اون ازدواج میکنه، و هر چیزی. تو فکر کن از اول میخوای شروع کنی. درس بخون، کار کن.کلاس برو. ولی درست زندگی کن که دیگه نقل محافل و مجالس نباشی.انقدر سنگین و شایسته رفتار کن که کسی بهت چیزی نگه.امیدوارم زودتر این روزا رو پشت سر بذاری. 

2706