2733
2739
عنوان

بچه ها يه مزاحم دارم زندگيمو داره داغون ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 99 پست
قسمته لوکیشنو از کجا باید بیاریم ؟؟؟؟؟؟

برو تو تل گرامت بزن رو اون سنجاق اونجایی که تایپ میکنیا

بعد کلی گزینه میاره یکیش لوکیشن خاموشش کن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا از بالای گوشیت بکش دستتو پایین کلی گزینه هست مثلا بلوتوث 

چراغ قوه .داده گوشی ووووو و مکان بعد

مکان گوشیتو خاموش کن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

این 

2728
خب من احساس ميكنم اين دنبالم مياد

بپلیس اطلاع بده پدرشو در مزارن برو فتا

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

خداییش ینی تو این عصر ارتباطات نمدونین این رو باید ب پلیس فتا بگین؟!

یجوری میگین زندگیم داره داغون میشه انگار چیزی بعنوان بلاگ کردن و عوض کردن سیمکارت و پلیس فتا وجود نداره!!

2740
خداییش ینی تو این عصر ارتباطات نمدونین این رو باید ب پلیس فتا بگین؟! یجوری میگین زندگیم داره داغون ...

وقتي ميگم زندگيم داره داغون ميشه يعني با حرفاش

اره بلدم بلاك كنم ولي خب ادم كنجكاو ميشه بفهمه اينكه همه زندگيشو در جريانه و اطلاعات كامل داره كيه

منم چون حدس ميزنم اشناس ب فتا نگفتم