2733
2734
عنوان

به نظرتون كسي كه تتو داره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 14410 بازدید | 521 پست
به نظرم ادمای سطح پایین میزنن من وقتی یه نفرو تو خیابون ببینم تتو داره میتونم حدس بزنم چطور ادمیه و ...

دختر عموي منم داره 

دايمم داره پسرخاله هامم دارن كلي ادم ديگه هم دارن 

سطحشون پايين ني كه😱

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی کی گذاشتی من ندیدم

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2728

بابا بیخیال ..تورو خدا سر این چیزا دعوا نکنید ..اصن همه بدها منم سطح پایین منم همه چی منم ...دعوااااا نکنید 😫😫😫 الکی اعصاب خودتون و بقیه رو خورد نکنید 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2740
به نظرم ادمای سطح پایین میزنن من وقتی یه نفرو تو خیابون ببینم تتو داره میتونم حدس بزنم چطور ادمیه و ...

شما آدمها رو از رو ظاهر و ندیده و نشناخته قضاوت میکنید ؟؟

بهتر به عنوان ی انسان به دیگران احنرام بذاریم منم از تتو اصلا خوشم نمیاد اما به کسی ک تتو کرده هم بی احترامی نمیکنم 

تا وقتی کسی ب من و جامعه ام صدمه ای نزنه پوشش ب من چه؟

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   

اسی یه بار دیگه بزار این همه منتظر موندم عکس بزاری ندیدم😐

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
کشورای خارجی خیلی زیادن از پزشک و استاد تا ورزشکار  تو ایران به خاطر قوانین مزخرفه اداری نمیشه ...

نمیدونم واله فقط دنبال یه چیزن ربطش بدن به شخصیت و دکتر مهندسی و غیره

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
کشورای خارجی خیلی زیادن از پزشک و استاد تا ورزشکار  تو ایران به خاطر قوانین مزخرفه اداری نمیشه ...

اخه تتو یه ذره دو ذره 

نه اینکه میرن کل بدنشونو تتو میکنن

به نظر من این کار خودازاری

بعضیاشون میخوان جلب توجه کنن

یه جورایی شاید از نظر شخصیتی شبیه تتلو باشن

2706