2737
2734

سلام من ی ادم تقریبا رو ب بالا وسواسم  یعنی در حدی ک روزی دوبار حموم و‌دستشویی با وایتکس از بالا تا پایین میشورم و خودکشی میکنم تو خونه  اما از وقتی خونمونو عوضکردیم اینجا کوچیک تره جا کم دارم و روحیه قبلمو از دست دادم همونجور وسواسم اما چون هیچی اونجور ک میخوام نمیشه عصبی میشم و‌کلافه حالا برهر حال الان دوماه تو اقدام واسه پسر دار شدنم دکترم  گفته استرس نداشته باش و عصبی نشو یکم کمتر ب خونه میرسم این ماه نمیخوام اقدام کنم و خونه تکونی کنم تمیز کاری و خوب بلدم اما مرحلشو نه همه رو با هم میریزم میمونم وسط پدرم در میاد تا تموم شه  لطفا راهنمایی کنید و‌اگه ترفند تمیز کردن چیزی هم بلدید بهم بگید  ک ب دردم بخوره ممنون خانم خوشگلا❤️❤️

عزیزم کاش وسواست رو درمان میکردی

دستات کمرت

همه چیت اسیب میبینه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ترفندم اينه دوتا كارگر بگير بشين بهشون دستور بده و خودت رو راحت كن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگه میخای اقدام کنی از وایتکس و مواد شوینده قوی استفاده نکن. وسواست رو درمان کن اول. فردا میخای چطور بچه داری کنی؟؟

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2738

بچه که بیاد وقت این کارا رو نداری پس از الان بی خیال شو

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

من هفتگی هم دستشویی رو با وایتکس نمیشورم یعنی چطوری میتونی  مشکل تنفسی پیدا نکردی خدای نکرده خودت از کارای روتینت بگو مام یاد بگیریم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
ترفندم اينه دوتا كارگر بگير بشين بهشون دستور بده و خودت رو راحت كن 

سلام.میشه من یک سوال بی ربط با موصوع بپرسم؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من وقتی کارگر دارم خودم بیشتر خسته میشم ،مرض خود خسته کنی دارم

😂😂😂نكن بابا بشين دستور بده چرا اذيت ميكني خودت رو 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706