2733
2734
عنوان

درد و دل داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 21 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اي جانم عزيزه دلم  ببين بشين قشنگ فكر كن  ببين چرا شوهرت اين كارارو ميكنه  اگه ب ا ...

دفعه اول و دوم نکردم ولی دیگه دیدم چاره ای ندارم من خیلی سنم کم چه جوری بتونم تنهایی زندگی کنم  

دفعه اول و دوم نکردم ولی دیگه دیدم چاره ای ندارم من خیلی سنم کم چه جوری بتونم تنهایی زندگی کنم   ...

سنت درسته كمه ولي بايد از يه جا ب بعد مستقل شه و روي پاي خودش وايسه

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
2731
من ک هیچ ولی برای خواهر و مادرم دعا کنید 

فرقی نداره

ان شاءالله مادر و خواهرتونم عاقبت بخیر بشن خدا بزرگه

ولی سعی کن تا میتونی واسه خودت پس اندازه کنی شده روزی500تمن بخدا جم میشه سعی کن درست رو ادامه بدی یا شغلی واسه خودت دست و پا کنی

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

بیبین با شرایط خانوادگی که دارین ،توانایی تغیر شرایط را نداری توی داستانت انطور بر میاد که شوهرتون بر خلاف خیانتش ولی دوست داره این عادت به خیانت به نوعی بیماری برای شوهرت شده که از قبل از ازدواج با شما مبتلا بود البته با عشق و عاطفه و صاحب قلبش شدن میتونی تا اندازه ای بدون اینکه به روش بیاری رفتارشو کم کنی ولی مطمئن باش همیشه این خاصیت تنوع طلبی باش میمونه

آباد باشی ای ایران  آزاد باشی ای ایران  از ما فرزندان خود  دلشاد باشی ای ایران