2733
2739

مادرشوهرم متاسفانه یکی از اخلاقای بدی که داره اینه که هیچی رو بهمون خبر نمی ده.مثلا اگه کسی بمیره ,بیمارستان بستری بشه . تصادف کنه. بچه دار بشه.....

ما هم اتفاقی باید از این و اون بشنویم یا موقعی متوجه بشیم که کار از کار گذشته.می دونه من به شدت از مخفی کاری بدم می یاد .چند بارم بهش گفتم که اگه کسی اتفاقی براش می افته خبر بدید که آدم شرمنده نشه

همسرم سرشب گفت که فکر می کنم که عمه مامان فوت کرده, چون امروز که خیابونشون رد می شدم کلی پرچم و .... دیدم

پرسیدم مامانتینا بهت گفتن؟ گفت نه اتفاقی دیدم

منم خیلی عصبانی شدم.خب زشته دیگه الان فکر کنم چند روزه فوت شده بهمون خبر نداده

یادش میره. یا عادت نداره

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

واااای کاش مادر شوهر من اینجوری بود 

هرکی هر چیش میشه میره یعنی بیش از اندازه ولگرده و هرجا دعوت بشه نشه میره اون یکی جاریمم همیشه دنبالش راه میندازه میبره دیگه نمیگه طرف اونو دعوت نکرده یا جای اون نیست

از منم توقع داره پابه پاش برم و من نمیرم سر همین همیشه تو خونمون جنگه

حاااااالم ازین کاراش بهم میخوره

فقط تصور کنید دیگه

جاریم زایمان کرده بود پارسال . اتفاقا روزی که زایمان کرده بود. ما فرداش خونه مادرشوهرم بودیم. اصلا نگفت. سه روز بعدش خواهرشوهرم اس ام اس زد گفت 👿👿👿

اینجور آدمها درست بشو نیستن.

منم هنین مشکلو بامادرشوهرم دارم.هراتفاقی بیفته به من نمیگن.چندبار شوهرم حالشونو گرفته بازم همون آش و همون کاسه.

چندماه پیش شوهرعمه شوهرم عمل قلب باز شده بود اینا رفتن خونشون عیادت به من نگفتن.منم بلندشدم باشوهرم رفتم خونشون یه مرغ هم گرفتم بردم.گفتم مادرشوهرم هرجامیره به من نمیگه.یه موقع ازمن دلخور نشی.اونم کلی تشکر کرد.شماهم برو ختمش و بگو به من نگفتن بذار ضایع بشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706