2737
2734

من🖐

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توضیح بده    

من هم رفتار خانوادم از دوران کودکیم کشیدم تاااااااا

آزار و اذیت تو دوران نوجوانی و اوایل جوانیم توسط غریبه

ناامید بودم از خودم چون همه بم میگفتم هیچی نیستن😞

کلی جریان برام پیش اومد که واقعا مقصر نبودم من اما باعث شدی یه سری اتفاقات ناگوار برام بیوفته و بهم تهمت ها زدن.

ازونجایی میگم که تونستم زندگیمو تغییربدم.

یادآوری گذشتم واسم درد آوره خیلی درد آوره

نمیتونستم بهیچکس بگم از خودم الانم نمیتونم....

اومدم دست بکار شدم اول هرچی آرزو و هدف داشتم رو واسه خودم نوشتم.

همش به اون خواسته هام فکرمیکردم،باخودم قرار گذاشتم که بهشون برسم،خداروشکر الانم دارم بهشون میرسم.

یه شب اومدم تمام قصه زندگی خودمو نوشتم چندین بار خوندمش😞هربار باخوندنش گریه کردم.

اما از ته دلم سبک شدم،نوشتمو پاره کردم تصمیم گرفتم آینده درست بسازم.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
من هم رفتار خانوادم از دوران کودکیم کشیدم تاااااااا آزار و اذیت تو دوران نوجوانی و اوایل جوانیم توس ...

عزیزدلم...

خوشحالم که تونستی خوب بشی

منم از مشکلاتم نمیتونم برای کسی بگم برای همین حالم روز به روز داره بدتر میشه

همش دلم میخواد بخوابم

کاش منم بتونم به حال بدم غلبه کنم

2738
عزیزدلم... خوشحالم که تونستی خوب بشی منم از مشکلاتم نمیتونم برای کسی بگم برای همین حالم روز به روز ...

میتونی گلم.

تو هم برو کل اتفاقات زندگیت رو بنویس کاغذ بعد پارش کن

دلت سبک میشه

حتما انجامش میدم    

آفرین🙂.

@گومبولی     حرفاتون رو دوست دارم      

☺️🌹❣️

میدونی !  آدمها دو دسته ن .. بعضیا از گذشته شون عبرت میگیرن و  دونه دونه اشتباهات شونو رفع میکنن  و 

دسته دوم ،  مشکلات و بی تدبیری هاشونو  میچینن  دورشون  و مدام  نگاه شون میکنن و  ناله میکنن و غصه میخورن ! بی حاصل !!

حالا ماییم ک باید تصمیم بگیریم  کدوم دسته باشیم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
☺️🌹❣️ میدونی !  آدمها دو دسته ن .. بعضیا از گذشته شون عبرت میگیرن و  دونه دونه اشتباهات ...

مرسی گومبولی جانم  

سعی میکنم به خودم بیام

چند هفته دیگه هم میخوام نوبت روانشناس بگیرم

کاش یه روزی برسه که حالم بهتر باشه

مرسی^_^

مرسی گومبولی جانم     سعی میکنم به خودم بیام چند هفته دیگه هم میخوام نوبت روانشناس بگیرم ...

انشاالله  هر جا ک هستی ؛ شاد و موفق و سالم و خندون باشی

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706