2733
2734
اره اکه دوست داری با هر کدوم ازدواچ کنی راحت میتونی با0 قانون چذب بدست بیاری بیاد خواستکاریت من کانا ...

شخص خاصی روهم میشه جذب کرد؟من قدرت جذبم بالاس خیلی چیزاروجذب کردم خیلیا گفتن شخص خاصشونو جذب کردن ولی من نتونستم نمیدونم کجای کارم اشتباه بود نشد ک نشد کلا بیخیال شدم و خیلی هم ناامید

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اکه دوست داری با هر کدوم ازدواچ کنی راحت میتونی با0 قانون چذب بدست بیاری بیاد خواستکاریت من کانا ...

بعضیام میگن نمیشه شخص خاصیو جذب کرد

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
نمیدونم والا چجوریه یه جا رفتم‌مشاوره گفت چندتا تست شکل ورنگی گرفت بعدشم گفت توسرد مزاجی

منم سردم ولی هر چی باشه انسانیم این نیازها هست دیگه فقط سردا کمتر گرما بیشتر

جدی پرسیدم. لطفا راهکار درست و کارآمد بگید...  ورزش و هنر و کار نگید

نميدونم به خدا 

فعلا خييلي مشكل ندارم 

فقط چون كللا از تنهايي و اينا بدم مي ياد يك كم اذيتم ولي بازم ميگم خدا رو شكر كنار يك نامرد نيستم 

2706