2737
2739
انگلیسی میتونم صحبت کنم .فقط یه بار رقتم ترکیه هیچکس انگلیسی بلد نبود ب دردم نخورد

من برای مهاجرت باید آیلتس۷بگیرم،لطفا بهم راه حل بده چطور سپیکینگمو قوی کنم؟تنها مهارتی که توش تسلط دارم ریدینگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای مهاجرت باید آیلتس۷بگیرم،لطفا بهم راه حل بده چطور سپیکینگمو قوی کنم؟تنها مهارتی که توش تسلط د ...

عزیزم من‌ وقتی ۱۳ سالم بودم آیلتس گرفتم  نمره ۸باید سعی کنی با خودت صحبت کنی خیلی بهت کمک میکنه 

2731

اسی جان شما که زبانت خوبه جمعه 8 صبح یه کاری واسه من می تونی انجام بدی 

25 سوال ازمونم رو حل کنی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
من برای مهاجرت باید آیلتس۷بگیرم،لطفا بهم راه حل بده چطور سپیکینگمو قوی کنم؟تنها مهارتی که توش تسلط د ...

واسه اسپیکینگ باید حتما با یه نفر دیگه هم سطح یا بهتر از خودت مرتب تمرین کنی .موضوعات مختلف انتخاب کنین و حرف بزنین. توی کلاس زبان ها هم دوره های مخصوصش رو میزارن اونا رو بری خیلی بهتره. فقط میشینن حرف میزنن.منم تو کلاس یاد گرفتم

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹