2737
2739
سیب زمینی آب پز کل یکما . له کن کامل بریز توش ‌‌ . یت یکم آرد بریز . دیگه ناچاریه دیگ . مگه لوبیاهار ...

اگه اولش لوبیاهارو جدا بزاریم یه ده دقیقه بجوشه دیگه لعاب نمیده؟

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی

یه قاشق غذا خوری سرخالی آرد سفید و باروغن خوب تفت بده که بوی خامیش بره بعد بریز تو خورشتت عالی میشه عالی انگار سه روزه روگازه اینقدر خوش آب و لعاب میشه

حالم خیلی بده خدا خیلی داغونم حسرت صدای گریه بچه تو خونه سوت وکورمون پیرم کرده خدا خودت رحم کن من هیچ به شوهر بی گناهم رحم کن دلم بدجوری میشکنه وقتی میبینم چجوری باحسرت به بچه ها نگاه می‌کنه وقتی چجوری با ذوق میره برام بی بی چک میخره خداجون رحم کن من یه غریب تنهام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه اولش لوبیاهارو جدا بزاریم یه ده دقیقه بجوشه دیگه لعاب نمیده؟

اگه بعد ک جوشوندی آب  لوبیاهارو بریز بیرون بخش عمده ی لعابش میره. لوبیا لعاب داره دیگه . 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
برو سوپر عصاره گوشت یا عصاره لیمو عمانی گالینابلانکا بگیر بریز توش فورا لعاب دار میشه

عصاره گوشت معمولاً نمک داره تو خورشتی که نمک زده بریزه شور میشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740
اگه بعد ک جوشوندی آب  لوبیاهارو بریز بیرون بخش عمده ی لعابش میره. لوبیا لعاب داره دیگه .

اها همیشع میگم چرا لعاب نمیده من ده دقه میجوشونم مثلا واس اینکه نفخ نداشته باشه بعد ابشو میریزم بره پس از اینه

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی

خواهرا،،،غیر از لیمو عمانی چی باعث میشه قرمه سبزی به تلخی بزنه?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706