2737
2739
عنوان

بازم هم شرمندگی 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 89 پست
لکه بینی دارم از دیروز حالم خیلی خرابه همیشه قبل پریود دوسه روزی لکه بینی دارم 

غصه نخور عزیزم..بار دوم اقدام کن انشالله که جواب بگیری ..هزینه ها بالاس میدونم خودم هر دفعه که میرم ۲۰۰ فقط پول داروهام میشه بدون دفترچه..ولی خب چاره چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنبلی تخمدان 😔😔

سیاهدونه عسل خوبه

من خودم لوله راستم مسدوده 

تخمدان چپ هم قبل عید دکتر سونو گفت کوچیک شده البته من بچه شیر میدادم پرولاکتینمم بالا بوده

شیردهیمو قطع کردم دوماهه سیاهدونه عسل میخورم

خودم درد تخمگ ذاری چپ رو  حس میکنم .

تخمدانم فعال شده دوباره.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
ای یو ای مسخرس منم دوبار انجام داده بودم منفی بود

منم انجام دادم نشد

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

منم خسته شدم دیگه 

این همه ادم بی لیاقت حامله میشن سقط می کنن 

😈😈😈😈😈

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2740
این دفعه هم خدا زد رو برجکمون و منو حسابی پیش،شوهرم شرمنده کرد دیگه واقعا روی نگا کردن بهش رو ندارم ...

مهمترین چیز ارامش و نداشتن استرس اکثرا وقتی دیگه بیخیال میشن بچه دار میشن... شنیدی خیلی ها وقتی میرن از پروشگاه بچه میارن بعد مدت کوتاه خودشون باردار میشن حتی دو سه تا بچه میارن چون دیکه استرس نداشتن اینا مشکل اصلیشون استرس بوده... شما فقط و فقط رو فکر و ارامشت تمرکز کن بسپار به خدا بگو هر وقت خدا داد بدون نیت بارداری رابطه داشته باشین

من که رفتم سیکل میکرو ای یو ای وقت هدر دادنه  تازه ما جفتمونم سالمیم نشد

جواب گرفتید؟

2706