2733
2734
عنوان

چطور این گاز تمیز میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانومی مایع کرمی سیف بگیر.بزن بعده چن دقیقه دستمال بکش.برق میزنه

اونم رو این صفحه لک سفید میندازه اما رو صفحه گاز شیشه و سفید امتحان کردم عالی شده....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
لوله بازکن اگه با اب رقیق کنی عالیه من واسه تمیزکردن چدنای کازازاین روش استفاده می کنم

اره منم برا چدن استفاده میکنم بینظیره

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2731
چطور گاز به این روز افتاده ؟ مستاجری و اومدی خونه جدید؟

نه خواهر اجاق گاز فر داره 11 ساله زیر دستمه😂.....مدتی مریض بودم از شوهرم توقع اینو نداشتم گاز رو تمیز کنه برا همین اینجور شده

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

اگر حوصله اين همه کار و نداشتي يک دستمال را با صابون جامد کفي کن بکش روي گاز بعد با دستمال خشک تميز کن حتي شيشه قبول نداري هزينه نداره عاقبت بد هم نداره امتحان کن ولي انصافا راضي بودي يک صلوات براي مادر بزرگم بفرست

لطفا به این لینک سربزنید لینک 
لوله بازکن اگه با اب رقیق کنی عالیه من واسه تمیزکردن چدنای کازازاین روش استفاده می کنم

چه مارکی...از سوپری بگیرم ؟

اگر حوصله اين همه کار و نداشتي يک دستمال را با صابون جامد کفي کن بکش روي گاز بعد با دستمال خشک تميز ...

چرا با اینکار صلوات بفرستم عزیزم....شب جمعس خدا روحشو شاد کنه همین الان میفرستم

راستی چدن شما هم تیرست؟

چجوری؟ کجا میزاری؟شب تاصبح؟

نه عزیرم من میبرم تو حیاط یا بالکن چدن هارو خیس میکنم بعدش روی چدن هام لوله بازکن میریزم و با سیم ظرفشویی میفتم به جونشون.حسابیییی چربیشون تنیز میشه.فقط مواظب باش تو حموم اینکارو کردی درشو باز بذاری چون خطرناکه و حتما دستکش بپوش😊😊😊

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2706