2737
2734
عنوان

دوستان ۱۰ کیلو کم کردم شوهرم میگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 30 پست
دکترتون باید مکمل بده ویتامین .تا جایگزین بشه

داده عزیزم شوهرمم از دکترم متنفر شده برای همین میگ جای اینکه بگه کباب بخور ابگوشت بخور قرص داده فقط

میگم خب میگ بنده خدا اما وقتی حالم بده نمیتونم بخورم ج کنم

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم کاملا مثل تو هستم با این تفاوت که مفزیجات و میوه هم کم میخورم

اصلا بخودم نمیرسم اشتها صفر

الان هفته ۲۴ هستم 

خدایا بچم چی میشه!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
چن ماهته گلم من الان سه ماهمه هیچی نمیخورم هیچی ها حتی قرصم نمیتونم کلا شدم استخون 

الان عزیزم طبق تیکر هست بارداریم

نه هفته و سه روز

گمون کنم دو ماه میشه ۶ رور

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2731

هر چقدر چربی دور شکم مادر کمتر باشه جنین فضای بیشتری برای رشد داره دیدی کسایی که خیلی چاقن بچه هاشون خیییلی ریزن؟

وزن گیری اصلی هم ماه آخره نه الان در هر صورت خیالت بابت تپل مپلی بودنش ناراحت نباشه چون وزن میگیره ان شاالله

ولی نباید وزن کم میکردی ده کیلویی که احتمالا بخاطر ویار کم کردی برای خودت نگران کننده ست

برای تهوع با پزشکت مشورت کن بهت قرص بده بتونی غذا بخوری 

غذای مقوی بخور آجیل بخور فشارت اگر پایینه سرم بزن و تحت نظر باش

چون جنین هرچی که نیاز داشته باشه از بدنت میکشه و خودش رو تامین میکنه ولی تو داری اینجوری نابود میشی ان شاالله ویارت تموم میشه وزن گیریت شروع میشه

سیرابی بخور

آجیل بخور 

شب یه تیکه نون بربری یا سنگک بذار بالا سرت صبح چشماتو باز نکرده اول دست دراز کن اون نون رو بردار آروم آروم بخور تهوعت کمتر میشه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
منم کاملا مثل تو هستم با این تفاوت که مفزیجات و میوه هم کم میخورم     اصلا بخودم ن ...

عزیزم به خودت برس شما ماهت خیلی بالاس

بسلامتی عزیزم انشالله نینی هامون صحیح وسالم وتپل بدنیا بیان 

انشالله عزیزم😍😘😘😘😗😗😗😗😗

2740
مرسی گلم اگ به مامانم رفته باشم ک تا ماه اخر همینم مامانم سر داداشم از ۶۰ رسید به ۴۰ کیلو

سعی کن بادوم خام و آجیل زیاد مصرف کنی

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
سعی کن بادوم خام و آجیل زیاد مصرف کنی

میخورم روزی ۱۰ تا

میخورم روزی ۱۰ تا

خیلی خوبه استخونات دیگه خالی نمیشه

تو سه ماهه دوم هم دکترت مولتی ویتامین میده خودش اشتها آوره

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
عزیزم به خودت برس شما ماهت خیلی بالاس

چکار کنم وقتی میلم نمیره

خدا خودش کمک کنه

من بارداری اولم تا آخر ۹ ماه خالت تهوع داشتم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خیلی خوبه استخونات دیگه خالی نمیشه تو سه ماهه دوم هم دکترت مولتی ویتامین میده خودش اشتها آوره

چه خوب امیدوارم همه چی به خوبی پیش بره

چکار کنم وقتی میلم نمیره خدا خودش کمک کنه من بارداری اولم تا آخر ۹ ماه خالت تهوع داشتم

حق داری عزیزم هیچ نظری ندارم چون خودمم ثل شمام

چه خوب امیدوارم همه چی به خوبی پیش بره

انشاالله عزیزم 💗💗💗

2706