2737
2734
عنوان

خونمون خيلي تركيده است

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلم مثلا گاز و هود و روی اپن رو هر روز تمیز کن  جارو و گردگیری و طی رو یه روز در میون انج ...

مگه چکار میکنید که هر روز یا ی روز درمیون تمیز میکنید؟

اینجوری قالی و وسایل بعد یک سال خراب میشه که   

2728
باردارم ویار شدید دارم یکم کار میکنم حالم بد میشه دانشجو هم هستم فصل امتحاناته 😭😭😭😭  خونمو ...

خوب راه گرد و خاکو ببند اگه بچه نداری سعی کن مرتب باشی و هرچیزی رو سرجاش بذاری تا کثیف و نامرتب نباشی دیگه

مگه چکار میکنید که هر روز یا ی روز درمیون تمیز میکنید؟ اینجوری قالی و وسایل بعد یک سال خراب میشه که ...

من بچه کوچیک دارم هرچی میخوره تو خونه راه میره یه جا نمیشینه باید یه روز در میون جارو بزنم 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
خوب راه گرد و خاکو ببند اگه بچه نداری سعی کن مرتب باشی و هرچیزی رو سرجاش بذاری تا کثیف و نامرتب نباش ...

یه شوهر دارم گندتر و شلوغتر و کثیفتر از ده تا بچه کوچیک هر کاری کردم درست نشد که نشد 

یه شوهر دارم گندتر و شلوغتر و کثیفتر از ده تا بچه کوچیک هر کاری کردم درست نشد که نشد 

اینو موافقم ...شوهر منم انقدری که بهم میریزه دوتا بچه ی کوچیکم بهم نمیریزن....اندازه ی ده تا بچه بریز و بپاش داره...اشکال نداره😁😁😁😁😁😁😁

2740
اینو موافقم ...شوهر منم انقدری که بهم میریزه دوتا بچه ی کوچیکم بهم نمیریزن....اندازه ی ده تا بچه بری ...

حالا خوبه شوهرم چند وقت دیگه عامل کمکی گندکاری میاد که با هم دیوونم کنن