2737
2734
عنوان

مادر شوهر چیست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 34 پست
مادرشوهر کسی است ک وقتی بچش زن میگیره یادش میاد چقد بچشو دوست داشته و نباید زن می‌گرفته براش 😂

حالا مادربزرگ من میاد خونمون به مامانم مگیه سرهنگ‌پسر منه ها من رسوندمش به اینجاها😂😂😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مورد اولو یکم موافقم ولی بعدیاش اصلن

اتفاقا من عاشق مادرشوهرمم جوریکه یک هفته نبینمش از دلتنگی گریه م میگیره

برقص و قانون را طوری بشکن انگار که از ابتدا نبوده است❤
2731

همونیه ک پیش پسره مظلوم عالمه والی پیش عروسش ماره

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

زنی مهربان دلسوز زندگی عروس ‌و‌ پسر مادر دوم عروس اگه کسی بفهمه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

من مادربزرگ پدریم بود خدا رحمتش کنه خیلی عروسها رو نقره داغ میکرد.زنعمو کوچیکم حلالش نکرده هنوز بعد از دو سال.واقعا هم حق داره تمام جوونی و ارامشش رو مادربزرگم ازش گرفت با دخالت ها و تحریک عمپی دهن بینم.خیلی زنعموم کتک خورد خیلییییی

ما ملت حسينيم
خوشبحالت

جفت مادربزرگام اینطورن.مخصوصا مامان مامانم.زن داییم ایرانی نیست.اوایل خیلی راحت لباس میپوشید ولی مادربزرگم انقد بهش خوبی کردو احترام به عقایدش گذاشت که الان کاملا عوض شده 

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2738
رگ خوابش پاچه خواریه😂

خخخخ ببینید چی میخواد همونو بدید بهش

دوست داره بیاد خونتون دعوتش کنید

مهم آامش خونتون و روانیتونه

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
دلش میخواد من با پسرش بیرون نرم اصلا  خود شوهرمم قبول داره حرفمو

زیاد بهش نگید میرید بیرون منم مادرشوهرم دوست داشت هرجا میریم ببریمشون من یه مدت نبردم تا ازسرش بیفته الان اصلا بهش نمیگم هرازرگاهی هم میبرمش 

ارزش جنگیدن نداشت این موضوع

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
2706