2737
2739
عنوان

موی دکولره کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 48 پست
نمیدونم هر جا آرایشگاه میرم میگه اصلا نسوخته   میگن باید نرم کننده بزنی تو حموم تا شونه بشه ول ...

گلم وقتی مو کش میاد یعنی سوخته.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اشتباهی!

خریت کردم 

آخه به خدا دختر عموهام هر هفته دکولره میکنن اصلا موهاشون نسوخته به من که رسید تو دفعه اول 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
2728
2740
تو حموم از ماسک موی خوب استفاده کن موی دکلره به نگهدادی زیاد احتیاج داره

به نظرت کوتاه کنم یا با شامپوهای خوب نرمش کنم تا موهام بلند بشه بعد اونو کوتاه کنم 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
چی بگم  حالا چه قدر بهش گفتم موهام خوب رنگ بزار قیمتش مهم نیست

رنگ ارزونتره.خواسته پول بگیره ازت.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

دکلره درسته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
به نظرت کوتاه کنم یا با شامپوهای خوب نرمش کنم تا موهام بلند بشه بعد اونو کوتاه کنم 

یکم پایینش وکوتاه کن ولی حالا ک روشن کردی از زیباییش استفاده کن اینکارایی که گفتم انجام بده خیلی بهترمیشه

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊
2706