2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان و باروری

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 58 پست
نتیجه اش رو هم دیدیدن؟

اره عزیزم‌ تخمک هام درد میگرفتن خودم احساس میکنم عالی شدن

ولی من همسرم مشکل داره هنوز باردار نشدم

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوما من فوليكولام خوب نيس پريامم نامنظمه تعريف عسل و سياهدانه رو خيلي شنيدم كسي تا حالا مصرف كرده نتيجه گرفته باشه؟

اگه كسي مثل من بوده و باردار شده لطفا راهنماييم كنين

بادکش زیرشکم و کمر با روغن مالی روغن بادام تلخ درزمان پاکی

دوسین روزی دوبار یک قاشق مرباخوری

عرق رازیانه هرشب یک لیوان همراه یک قاشق غذا خوری عسل میل شود

عرق بابا ادم عصر یک لیوان

فرص ویتاگنوس صبح ظهر شب یکی میل شود درزمان پاکی

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا
سلام خانوما من فوليكولام خوب نيس پريامم نامنظمه تعريف عسل و سياهدانه رو خيلي شنيدم كسي تا حالا مصرف ...

عسل و سیاه دانه همون دوسین هست که دکتربه منم داده

2738
نه عزیزم تا الان جواب نداده...وزنم خیلی بالا نیست قدم 164، وزنم 64

عجیبه اخه تنبلی مشکل پیش پا افتاده ای شده دیگه 

ولی گلم ایشالا نتیجه بگیری به زودی دامنت سبز شه

خدا به همه ما منتظرها نظر کنه

به شما چه قرص هایی دادن و چقدر طول کشید؟بله تهرانم

من شیش ماه اقدام بودم نتیجه نگرفتم و رفتم پیش دکتر سیف الاسلامی یکم ازمایش واسه خودم و شوهرم نوشت با سونو بعد ب من قرص متفورمین و فولیک اسید و یه سری ویتامین ک خدا رو شکر بعد دو ماه باردار شدم ولی دکتر صدیقی مقدم خیلی خوش اخلاق هستن اگه خواستین شماره های مطبشون رو براتون بذارم

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
سلام خانوما من فوليكولام خوب نيس پريامم نامنظمه تعريف عسل و سياهدانه رو خيلي شنيدم كسي تا حالا مصرف ...

من دارم استفاده میکنم شام شروع کن بی ضرره ان شاءالله نتیجه بگیریم

2706