2752
2734
عنوان

فکر میکنم هرگز ازدواج نمیکنم 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5055 بازدید | 94 پست
بعضیا نه اکثرا خواهر منم متولد71 همه چی تمومه هر کی میاد تا میفهمه وضع مالیمون لاکچری نیست میکشه ...

باز خوبه براش میاد. اخرش جور میشه بالاخره

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  
منم همینجوری خیلی میگفتم چرا من ازدواج نمیکنم چرا نمیشه و از اینجور چیزا ولی یک ماه تما بیخیال این ق ...

چند سالت بود،؟

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندوقت بعد چله جواب میگیری معمولا؟ دوره پریودی هم چله رو میخونی؟

بله من خوندم حتما هم با معنی بخون.

باورت میشه داداش خودم میخاست مراسم منو بهم بزنه یعنی تا این حد مشکل داشتم واقعا لطف خدا شامل حالم شد 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

شوهر فقط برا فشار جنسی نیس خانما.

یک دختر ک آزادی نداره و محدود هس میتونه با ازدواج ب استقلال برسه 

خیلی خونه ها واقعا جو سنگینی دارن 

چند سالت بود،؟

من ۱۹ ولی چون پدر مادر م از هم طلاق گرفته بودن از چهارده سالگی دوست داشتم که ازدواج کنم اما چون ریزه میزه بودم خواستگار نداشتم تو فامیلمون اکثرا دخترا خیلی زود ازدواج میکردن و دقیقا همه اونا که میگفتن ما شوهر نمیخواییم میدیدم از من کوچکترن وبچه هم آوردن خلاصه خیلی داغون شده بودم و چون سختی زیاد کشیدم احساس میکردم که بیشتر از سنم میفهمم و آمادگی ازدواج رو دارم ولی چندسال قبل ازدواجم درمود همسر داری خیلی کتاب خونذدم که الان دارم ازش استفاده میکنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
بله من خوندم حتما هم با معنی بخون. باورت میشه داداش خودم میخاست مراسم منو بهم بزنه یعنی تا این حد م ...

تاحالا این چله رو نشنیده بودم جالب بود... واسه پیداکردن کار و هرچیزی خوبه یا فقط ازدواج؟ خیلی زود جواب میده؟ 

تاحالا این چله رو نشنیده بودم جالب بود... واسه پیداکردن کار و هرچیزی خوبه یا فقط ازدواج؟ خیلی زود جو ...

من برا پیدا کردن کار و ازدواج استفاده کردم هر دو رو معجزه وار به دست آوردم 😍😍

برا همه چی به نظرم خوبه 

فقط بهتره سر بک ساعت مشخص بخونی 

کلام خدا معجزه میکنه برات ان شالله 🙂🙂🙂

من برا پیدا کردن کار و ازدواج استفاده کردم هر دو رو معجزه وار به دست آوردم 😍😍 برا همه چی به نظرم ...

چله زیارت عاشورا به سبک آیت الله حق شناس؟

تکیه گاهم فقط خداست ،در پناه خدا همه چیز شیرین میشه 
نشنیده بودم حتما شروع میکنم برای بچه سالم و صالح گرفتن از خدا 

ان شاله منم از اول مرداد میخام برم اقدام 

شاید منم شروع کنم.

به نظر من کلام خدا معجزه ست حالت هر سوزه و هر آیه 😍

2706