2733
2734
عنوان

خرید عروسییی

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 61 پست

هر چی که مورد استفاده ات هست بخر.

من اصلا سایه چشم توی زندگی استفاده نمی کنم. اصلا نخریدم.

یا اصلا دامن نخریدم. چون به دردم نمیخوره

اما ادکلن ست خریدم. شیشه اش هم روی میز آرایش گذاشتم با اینکه تموم شده. خیلی دوستش دارم. هات اند کلد خریده بودیم.

چتر خریدیم. عینک آفتابی. 

در واقع چیزهایی که استفاده می کردم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من 3  تا مانتو خریدم 3 تا کفش خریدم 2 تا کیف خریدم 3 تا شال و روسری خریدم. سشوار و اتو مو خریدم اپی لیدی خریدم و ست کامل لوازم آرایش و عطر و اینا. 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

دوستم هر چی رو که خودت داری، دوباره ب همسرت نگو بخره. تو این وضعیت اقتصادی خودمون باید کمک حالشون باشیم. من خودم لباس داشتم نخریدم. ساعت و حلقه گرفتیم. لوازم ارایشی ک نداشتم رو گرفتم. ست حوله. چمدون. ادکلن. اپلیدی. بادی اسپلش و مام. لباس حنا یا پایتختی. سرویسمم قبلا خریده بودن

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2740

۱-کرم پودر ، پنکیک و مات موس  ۲-رژگونه  ۳-کانسیلر  و قلم کانتورینگ   ۴- BB کرم   ۵-کرم مرطوب کننده پد

۱-ریمل مژه     ۴-خط چشم مایع و ماژیکی  ۵-مداد چشم و ابرو  ۶-سایه چشم  ۷- سایه ابرو  ۹-آکوآ

۱-رژ لب جامد  ، مایع و مدادی   ۲-خط لب برق لب

۱-لاک ناخن رنگی و سفید  -ناخن گیر و سوهان.لاک پاک کن برق ناخن

۱-شامل: شیرپاک کن،تونر،،سکراپ و لایه بردارها،ماسک ها جاذب

۱-عطر زنانه ۲-اسپری روزانه ۳-مام

اتو مو و حالت دهنده اپلیدی

۱-اسپری حالت دهنده و  ۲-سرم مو کرم مو

۲-ماسک صورت   ۴-لوسیون ها بدن

۱-جعبه لوازم آرایش عروس ۲-کیف لوازم آرایش روزانه ۳-برس پیچ براشینگ ۴-برس مو معمولی ۹-موچین ۱۰-قیچی آرایشی  ۱۱-انواع گل سر و کلیپس ۱۳-آینه

ست لوازم آرایش و بهداشتی آقا داماد:

۱-خمیر ریش ۲-کاسه ۳-فرچه خمیر ریش ۴-دسته تیغ اصلاح ۵-تیغ اصلاح ۶-افترشیو ۷-آینه اصلاح  ۸-قیچی اصلاح

۱-اسپری حالت دهنده و چسب مو  ۲-ژل مو ۳-شامپو  ۴-شانه و برس معمولی

۲-کرم دست و صورت

۱-عطر و ادکلن ۲-اسپری روزانه ۳-مام

۱-سشوار  ۲- ریش تراش  ۳-ماشین اصلاح

لیست خرید مراسم عقد:

لوازمی که بر عهده ی آقا داماد است:

1-    قرآن و جانماز

2-    سرویس طلا

3-     حلقه

4-     ساعت

5-    آینه و شمعدان

7- لوازم ارایش

8-    عطر و ادکلن

9-    لباس مجلسی یا پارچه

11-کفش و کیف

12-چادر مشکی و مجلسی

13-سشوار و اُپیلیدی

15- چمدان

16-لباس خواب و لباس زیر

لوازمی که بر عهده ی عروس خانم است:

1-    جانماز

2-    کت و شلوار

3-    ست کمربند و کیف

4-    پیراهن دامادی

5-    کفش

6-    حلقه

7-    ساعت

8-    ریش تراش(ست افترشیو، کیف اصلاح و لوازم جانبی، برس و شانه)

9-    لباس خواب و لباس زیر

11-چمدان

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
بچه ها شما واسه داماداتون چند بار کت شلوار میخرین؟هم واسه عقد هم واسه عروسی؟واسه حنابندونم لباس براش ...

واسه عقد و نامزدی با هم رفتیم خریدیم دو تایی و من نذاشتم خودش حساب کنه و حساب کردم  . برای عروس ی هم که جدا خریدیم . بستگی داره طفلی هر کاری می گفتم میکرد و از هیچی دریغ نمی کرد منم نه به خاطر رسم و رسوم به خاطر دل خودم خریدم 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
دوستم هر چی رو که خودت داری، دوباره ب همسرت نگو بخره. تو این وضعیت اقتصادی خودمون باید کمک حالشون با ...

ست حوصله😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

لطفا برای مامان شدنم دعا کنید🙏😔  ایشالا ایندفه برای زایمان بچم برم بیمارستان😭

سشوارمو قبلا خریده بود. اتو مو و بابلیس هم که داشتم. نگرفتم.

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
۱-کرم پودر ، پنکیک و مات موس  ۲-رژگونه  ۳-کانسیلر  و قلم کانتورینگ   ۴- BB کرم & ...

لوازم ارایشی که نوشتم چیزایی که من خودم لازم دارم.وگرنه چیزای اضافه تری هم وجود داره

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
ست حوصله😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

حوله  

داشتم رمان می‌نوشتم. ذهنم یکم به استراحت نیاز داره

دوستم هر چی رو که خودت داری، دوباره ب همسرت نگو بخره. تو این وضعیت اقتصادی خودمون باید کمک حالشون با ...

ست حوله رسم نداریم.

مانتو هم میخرین؟

2706