2733
2739
عنوان

اونايي كه پسرشون رو خانه كردن بيايين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همش ميترسم بره پشت گريه  

بقول دوستمون خودت نرو تو اتاق حتی با فاصله وایسا که صداشو نشنوی دکترها خودشون بلدن چیکار کنن فقط بسپرش بخدا کاریش نمیشه همه ی این پسرها این اتفاق و گذروندن هیچیشونم نشده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
چه خبره؟برا چی تا الان دست نگه داشتی؟ما 15 روز بود ختنه اش کردیم گناه داره هر چقدر دیر بشه دردش بیش ...

تازه جراح أطفال ميگه زير يك سال عمل نميكنم ميخوام بدم دست اورولوژيست

یعنی میشه منم یه روز بیام در مورد ختنه پسرم بپرسم ؟!! ای جانم چه حس خوبی، استارتر خدا پسرت را حفظ کنه،انشالله این مرحله را بخوبی و خوشی پشت سر میذارید.واسه منم دعا کن

خدایا شکرت   
2740