2737
2739
عنوان

سلام خانما لطفا تاپی قبلیو بخونید کمک دارم میمیرم از ترس

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خواهرم میگه تو زشتی بد قیافه ای جلو جمع ما خواهرم دکترا طراحی داره میزنه توسرش بشینه خونه تورو خد ...

مرتیکه الدنگ دنبال تو هستش 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
خواهرم خیلی زیباس

نازی حیفش طفلک ک گیر این لاشی افتاده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
مرتیکه الدنگ دنبال تو هستش 

ککاشکی یکی یالا سرمون بود حس بی اعتمادی بی امنیتی ترس بدبینی اشک وجودمو گرفته ای خدا تو میدونی یا بالش خیس خوابیدن یعنی چی

ککاشکی یکی یالا سرمون بود حس بی اعتمادی بی امنیتی ترس بدبینی اشک وجودمو گرفته ای خدا تو میدونی یا با ...

خدا کمکت میکنه باهاش سرد باش فکر نکنه خبریه حتما هم ب ابجی وسطی بگو و تنها نباشی فک کنه بی کسی

ایشالا زودتری مرد زندگیت البته ادم بیاد و راحت بشی

خدا کمکت میکنه باهاش سرد باش فکر نکنه خبریه حتما هم ب ابجی وسطی بگو و تنها نباشی فک کنه بی کسی ایشا ...

بخدا به همه مردا بد بین شدم از تو کوچه که میام خونه یه مرد از کنارم رد شه سر تا پام میلرزه میام خونه میشینم فقط اشک میریزم حس بی امنیتی میکنم حس بی کسی میکنم الهی سایه همه پدرا بالا سرتون باشه خیلی کمبودشو حس میکنم

2740
بخدا به همه مردا بد بین شدم از تو کوچه که میام خونه یه مرد از کنارم رد شه سر تا پام میلرزه میام خونه ...

عزیزم خدا پدرتو رحمت کنه همه مردا لاشی نیستن اینم از شانس ابجیت اومده تو خونتون

وگرنه بعضی دومادا از داداشا بهترن و رو خواهرزنا غیرت دارن و امنیت میدن

ایشالا خدا کمکت مکنه

عزیزم خدا پدرتو رحمت کنه همه مردا لاشی نیستن اینم از شانس ابجیت اومده تو خونتون وگرنه بعضی دومادا ا ...

ممنون ایشالا خوار گلم خدا کنه همیشه بهترینا نصیبتون بشه

هر وقت اومدن خونتون جلوش چادر سر کن مرتیکه احمق عوضی هیز کثافت بیمار جنسی اشغال زیاد جلوش ظاهر نشو خواهرت به این خوشگلی لیاقت نداره مردک عوضی هیز حیف خواهرت بدبختش کردین باید از خودت دفاع خودت یپا مرد باش تو این اجتماع وانفسا هر چی از دهنا در اومد بهش بگو نترس 

چجوری؟ 

ظرف دو دقیقه. اول. باید بر میداشتی سه تا نقطهفکر کنم کنار عکس باشه الان امتحان کن ببین میشه وگرنه باید تاپیکت بترکه عکس خواهرتم که رفت تو البوم وقیح کثافت پخشش میکنه

هر وقت اومدن خونتون جلوش چادر سر کن مرتیکه احمق عوضی هیز کثافت بیمار جنسی اشغال زیاد جلوش ظاهر نشو خ ...

اره بعد از بلاک کردن هنوز نیومدن اصلا از اتاق بیرون نمیام یا از خونه میرم بیرون یکماهه روانو اعصاب منو له کرده وای به روز خواهرم وایوخدا به دلش رحم کنه

اره بعد از بلاک کردن هنوز نیومدن اصلا از اتاق بیرون نمیام یا از خونه میرم بیرون یکماهه روانو اعصاب م ...

حیف خواهرت از این مرد نکبت روانی جدا بشه خییییلی بهتره